Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön, ha egy lányban látjátok az 'ártatlanságot'?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nem vagyok egoista, de a külső megjegyzésekből ítélve nem vagyok csúnya. Persze én sem tartom magam csúnyának, de ezzel ellentétben tisztában vagyok a hibáimmal (is).

Az arcomat úgy írnám le, hogy egy kicsit ártatlan tekintetem és ha lehet így írni angyali arcom van. (sokan mondják/mondták). Az alkatom átlagos. nem vagyok piszkavas, de nem vagyok kövér sem.

Még sincs egy normális fiú a környezetemben, akivel szívesen lennék együtt. a környezetemben lévő fiúk 95%-a "ribanchajcsár"! azt hallom állandóan a vonaton (is), hogy milyen jó volt lesz*patnia a barátnőjét, s mennyire jó a szexre, de másra nem...

ezektől a fiúktól már rosszul vagyok, mert úgy érzem, hogy megtapasztalják ezt as életet, s azt hiszik h utána mindegyik lány ilyen, vagy ha nem, de mégis ilyen lánnyal vannak együtt, akkor is csak a szexet akarják.


2012. okt. 13. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem ez a legfőbb szempont. az Ártatlanság, csak ritka egy 15+ magyar lánynál az ilyen, franc

f19

2012. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!