Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön, ha valaki már ült böribe?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen lúzer, hanem ilyen konkrét csávó, aki bent se volt csicska, megállja a helyét mindenhol. Aki mindig újít valamit, megvan a BMW, jó ruhák, nyaralás. Kinézetre is frankó, 48-as kar, hasizom.
2012. okt. 7. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, dehogy! Miért jönne be nekem egy börtönviselt ember?
2012. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

csirkebőriben kisütve na az bejön

A BÖRTÖNben ült ember nem...aki arra vág fel hogy van pénze valami fekete üzletből meg 48as kart szteroidozott magának az szerintem igen primitív

2012. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát mert mondjuk azért mellette biztonságban vagy, be tud védeni, senki nem fog megtámadni. Meg azért mivel benne van okosságokba, a pénz is simán van.
2012. okt. 7. 20:37
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az isten az a böri?!
2012. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Na nekem olyan pénz nem kell, amihez nem tisztán jutottunk hozzá.
2012. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5: De miért? Dolgoznod se kellene, mehetnél mindig körmöshöz, fodrászhoz, plázába. Fitnessbérlet is alap, meglenne mindened. Meg azért az se mindegy, hogy egy 645i-ből szállsz ki alkalmanként, nem valami szakadt Astrából.
2012. okt. 7. 20:43
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett börtön,hogy erős pasi legyek,és legyen pénzem.Másoknak se feltétlenül..
2012. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy erre lenne szüksége a lányoknak. Nem feltétlen kell börtönviselt ember hogy megvédje ha baj van. Ráadásul nem valószínű hogy megtámadnák. És nem a pénz számít. Nem rossz az ha van, de az astra is jó, nem kell csak bmw. A nagy kar és hasizom meg jól áll, de mellé normális személyiség is kell.
2012. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy vannak lányok/nők, akik maguknak keresik meg a pénzt. Nem mindegyik tűri el, hogy k*rvának tartsák őket. Vagy nem hinném, hogy az nekik jó lenne, ha később ráb*sznának. "Édes, megveszed nekem egy Louis Vuitton táskát azzal a Givenchy rucikával? Nem kell szeretned, hiszen én is a pénzecskédért szeretlek, te meg a p*csámért." -.-
2012. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
NEM, amennyi nekem kell azt meg tudom venni magamnak, és nem hiszem h lenne közös témám
2012. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!