Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön, ha valaki már ült böribe?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen lúzer, hanem ilyen konkrét csávó, aki bent se volt csicska, megállja a helyét mindenhol. Aki mindig újít valamit, megvan a BMW, jó ruhák, nyaralás. Kinézetre is frankó, 48-as kar, hasizom.
2012. okt. 7. 20:35
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Hogy miért baj? Magadnak bemagyarázhatod, hogy ez egy tisztességes munka, én viszont nem eszem meg. Tudod aranyom, ezek a jómadarak napi szinten követnek el bűncselekményeket, veszik semmibe az elítéltek legalapvetőbb jogait. Saját szememmel láttam és te is könnyen utánajárhatnál, de nyilván jobb neked így burokban. Így azzal sem kell tisztában lenned, hogy nem csak vasazás miatt kerülnek oda emberek, hogy esetleg akad ott jogásztól kezdve az építészig mindenki.


Próbálod adni a nemlétező szellemi fölényed, de azért előtte nem ártott volna megtanulni a helyesírást legalább. Így ugyanis eléggé levágós, hogy te nem származol értelmiségi körökből. Szóval magadat féltsd inkább, mert az a biztos, hogy valójában te nem fogsz tudni beilleszkedni oda ahova képzeled magad!

2012. okt. 13. 12:35
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem te már minősítetted magad ezzel a kérdéssel apukám.Másrészt... nem az én seggemet nyálazták odabenn


:))

2012. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönjük ismét ezt a magasröptű hozzászólást. Ne aggódj, minősítetted te is magad, nem is akárhogyan! Fogalmad sincs mi megy bent, csak vagdalkozol itt teljesen vakon. Még csak odáig se jut el a picike agyacskád, hogy már a kérdésben leírtam: én sosem voltam bent csicska.
2012. okt. 14. 19:08
 24/27 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, nagyon hamar stílust váltottál.

A nagy vagány béjemvéjs gyerkőcből értelmesebbre akartad venni a figurát.

Figyelj, én annyit mondok, hogy értelmes ember ilyen kérdést tuti, hogy nem tesz fel.Szóval belemehetnék, hogy kinek meddig terjed az intelligenciája...De ha nagyon szeretnéd, akkor visszaraklak a gimi első osztályába :)

"csicska" "csávó" "48-as kar" ...ezeket a szavakat vagy neveletlen gyerek használja, aki otthon a semmitevést látja, magyarul utcagyerek vagy az akit már tényleg megpakoltak hátulról :)

Igazad van, mit is tudok én az életről, lehet nem többet mint te, mivel 19 éves vagyok... de ilyen kérdést akkor se tennék fel, csak ha nem lennék szellemileg visszamaradott..

2012. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Itt egyedül te vagy marhára neveletlen! De majd kapsz pár pofont az élettől, ha már apád nem adott eleget. Fejtsd már ki nekem, mi az isten bajod van pl. a "48-as kar" kifejezéssel? Különösen érdekelne mégis hogy gondolod ezt, miután te itt azzal indítottál hogy lehánysz meg lehugyozol. Pont nem izgat hogy neten keresztül mekkora a szád, de azért ne játszd már el itt az értelmiségi úrilányt, meg oktass ki az életről taknyos 19 évesen, miközben kilóg a kapa a szádból!
2012. okt. 15. 19:36
 26/27 anonim ***** válasza:

A pofont azalatt érted az élettől, hogy lesittelnek?

Köszönöm akkor inkább kihagynám a pofonokat, nem játszok semmifajta értelmiséget, csak egyszerűen idegesít, hogy egy olyan ember oktat ki, akinek a társadalomra nézve semmi haszna.

2012. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Röhejesek vagytok. :D
2012. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!