Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön, ha valaki már ült böribe?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen lúzer, hanem ilyen konkrét csávó, aki bent se volt csicska, megállja a helyét mindenhol. Aki mindig újít valamit, megvan a BMW, jó ruhák, nyaralás. Kinézetre is frankó, 48-as kar, hasizom.
2012. okt. 7. 20:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10: Azért biztos élveznéd, ha elvinne a pasid egy luxusnyaralásra, jó éttermekbe, meg mindent megvehetnél ami megtetszik. Ráadásul még dolgoznod sem kéne..
2012. okt. 7. 21:00
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Az ilyen alja népséget messziről elkerülöm...
2012. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Biztonságbna semmiképp nem érezném magam...fekete ügyekben sok az ellenség, és nem bunyó hanem fegyver a téma...


Aztán ha valami félreértés van vagy le akarnék lépni kiszállni a kapcsolatból akkor összever? megölet?

2012. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
öcsém mekkora kérdés :D elég konkrét arc lehet a kérdező :D
2012. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Andi nevű ismerősöm is így gondolta, azután a csávó egy szép napon eltörte az arccsontját, és dobta. Most hazajött az anyjához vidékre, és mindenki csak ribancként emlegeti.
2012. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Böri xDD háháááá ez feldobta a napomat :D
2012. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

szerintem te nem csajra vágysz hanem egy fiúkára aki pakolcsiz mint ahogy előtte a börcsiben.

és nem fekete bmw ra hanem egy nagy fekete f@szra

2012. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy vagy vele...


BMW az német autó, amit még talán le se hánynék...

Jó ruháiddal és a karoddal szerintem annyit érsz, mint halottnak a csók, ha segg vagy és tanulatlan..

A börtönre kitérve, meg a párom a magadfajtákat alázza pörig bent...

Szóval ismerve a körülményeket, ahogy bent éltél/élsz.. lehet csak lehugyoználak..


Egy modell lány :)

2012. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18: Azt hol vagy te modell, a kerületi lapban? Nyilván a párocskád is hihetetlenül tanult lehet, ha már ilyen magasra jutott a ranglétrán és kulcsos lett belőle. Persze le se hánynád a német autót, gondolom sokkal jobb az a 25 éves orosz csoda, amire a trokhár pasid fizetéséből telik.
2012. okt. 12. 04:00
 20/27 anonim ***** válasza:

Figyelj szívecském! Nem szegényen, ha buta vagy...de legalább ne itt villogtasd. Az miért baj, hogy ő régen kulcsos volt? Tudod tisztességesen dolgozott, amit te soha nem fogsz csinálni.A másik dolog meg az, hogy főiskolát végzett ember, nem fogom leírni a beosztását, mer azt hiszem nem rád tartozik, de a magadfajták szoktak letérdelni előtte és sírni, hogy rakják őket másik zárkába, mer molesztálják, verik őket... stb :)

Szóval eljátszhatod itt nekem a nagy embert aki bmwvel járkál, de tudom, hogy a börtönbe összement a kukid akkorára, mint újszülött korodba. :)

Másrészt, te arcoskodsz itt, mikor gyakorikerdesek.hu-n teszel fel ilyen kérdést, valószínűleg örülhetsz ha megtudsz enni 10 dkg párizsit a börtön után. Én csak reménykedem, hogy a magadfajtákat vagy agyonszurkálják az utcán, vagy a börtönbe rohad élete végéig. Mer, hogy te nem fogsz tudni szocializációdni, az is biztos..:)))

(Majd a kiabáló 2 fogú rokonaidnak panaszkodhatsz)

Puszi:)

2012. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!