Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön, ha egy lányban látjátok az 'ártatlanságot'?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nem vagyok egoista, de a külső megjegyzésekből ítélve nem vagyok csúnya. Persze én sem tartom magam csúnyának, de ezzel ellentétben tisztában vagyok a hibáimmal (is).

Az arcomat úgy írnám le, hogy egy kicsit ártatlan tekintetem és ha lehet így írni angyali arcom van. (sokan mondják/mondták). Az alkatom átlagos. nem vagyok piszkavas, de nem vagyok kövér sem.

Még sincs egy normális fiú a környezetemben, akivel szívesen lennék együtt. a környezetemben lévő fiúk 95%-a "ribanchajcsár"! azt hallom állandóan a vonaton (is), hogy milyen jó volt lesz*patnia a barátnőjét, s mennyire jó a szexre, de másra nem...

ezektől a fiúktól már rosszul vagyok, mert úgy érzem, hogy megtapasztalják ezt as életet, s azt hiszik h utána mindegyik lány ilyen, vagy ha nem, de mégis ilyen lánnyal vannak együtt, akkor is csak a szexet akarják.


2012. okt. 13. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan az ilyen lányok jönnek be csak sajnos szintén egyet se ismerek.Rossz emberekkel vagy körülvéve,úgy gondolom a leírásod alapján.. 18/F
2012. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát na :D Én meg rendes lányt keresek hosszabb távra és nem találok :-D Ilyen ez. (Amúgy tényleg valamelyik lány csak arra jó... De nemtudom a barátnőéről, hogy tud így beszélni. Gondolom nem szereti egyáltalán.)


19f

2012. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
barátnőjéről*
2012. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha vállalsz anált, akkor persze.
2012. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
most itt az a kerdes hogy az artatlansag jon be vagy te??
2012. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. az a kérdés, amit kiírtam. magamat csak azért jellemezte, mert vélemények alapján én is ezek a lányok közé tartozom. csak azért is írtam, mert annyi fiú van, akiknek a ribancok jönnek be, hogy már úgy érzem, hogy a magam fajta lányok semmilyenek...
2012. okt. 13. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Ez a különbség a fiú és a férfi között.
2012. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

a "ribancokkal" sincs baj, ez csak álltalánosítás, ebből látszik milyen felszínes vagy.

Azért mert te nem szeretsz szexelni és bulizni még nem lesz ribanc az a csaj aki szereti:)

2012. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. válaszoló: nem ítélkezem felszínesen. szeretek buliba járni, s járok is. de ott is amit látok..nekem annyi elég.
2012. okt. 13. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!