Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leteszteljem? Vagy bízzak benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteszteljem? Vagy bízzak benne?

Figyelt kérdés
Tehát barátommal nem rég óta vagyunk együtt szeretem nagyon, de nem tudok teljesen megbízni benne. Nagyon jól néz ki, csomó csajnak tetszik.

2012. okt. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már a pasid,akkor sztem bizz meg benne...ha meg nem bízol akkor a pasidnak se nevezheted.egy kapcsolatnak fontos része a bizalom!!:)
2012. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen az, mindig mondja hogy szeret, csak féltem hogy elvesztem, azt meg nem élném túl ha megcsalna
2012. okt. 13. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszteld, de készülj fel rá.Nem tudom milyen módon akarod, de jobb tudni kivel állsz szemben még időben.
2012. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább bízz benne! Elég szar lenne,ha az elején ezt csinálod! A másik,h ilyenkor még nem a legerősebb a kapcsolat,és ha bebukod nagyon meg fogod bánni! Ha később megteszi,úgyis megérzed,ha igazán szereted!
2012. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!