Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt egy bulin megismerkedtem egy sráccal, aztán összejöttünk, de nem tartott sokáig a kapcsolat. Nehezen tettem túl magam a dolgokon. Azóta ha összeakadunk előtör bennem az ő iránta érzett szerelmem. Viszont kb.2hete ismét találkoztunk egy bálon, jól el is voltunk. Megkért hogy menjek el vele mert valami fontosat akar mondani. Megint ugyanazt elmondta mint anno hogy egy csaj átverte még régen és nem bízik meg azóta senkiben. Aznap este nála aludtam, viszont akkor annyira bújt hozzám, nem engedett el a karjaiból, mondhatni mint akik szerelmesek úgy aludtunk, meg úgyis bánt velem mintha a barátnője lennék. Nekem nagyon hiányzik és szeretem őt, de nem tudom mit tegyek hogy végre újra együtt legyünk?! Vele minden olyan jó

#szív #sütije
2012. okt. 13. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak dugni akart egy jot. En is csinalok ilyet csajokkal akikrol latom hogy majd elolvadnak ertem.
2012. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a billentyűzeten és megtudod hogy Ő-e.
2012. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!