Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy összevesztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy összevesztetek a pasitokkal, és emiatt ő sírt, előttetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nem összeveszés volt az ok, hanem az ő lelkiismeretfurdalása , v az idegállapota. És nem sírás volt, hanem lassan legördülő könnyek
2012. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnos volt már többször is...De nem a vita kiváltó oka miatt, hanem amiatt mert azt hitte hogy akkor lát utoljára...ergo elveszít. Nagyon rosszul éreztem magam miatta (mármint hogy előttem sír) de nekem volt igazam és mégis nekem volt bűntudatom. De szerencsére már régen volt és azóta is nagyon jól megvagyunk :)


N22

2012. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Mind hasznos volt! :)

Igen, amit a többség írt helyzeteket, azokat megértem. De az, hogy valami teljesen általános dolgon összevesznek, és azért sír, ráadásul többször, és előtte. Nem tudom mit gondoljak..

2012. okt. 11. 12:58
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

Egy férfi miután el sírja magát a nő előtt többé nem férfi egy nő szemében.


Kamasz koromban tetszett egy lány nem sok esélyem volt nála, belé voltam zúgva és neki sírtam utoljára, hogy mennyire szeretem bla-bla-bla, meg is lett az eredménye, mert utána úgy kezelt, mint valami szánalmas kis p.öcsöt.

2012. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen. Tudatta, hogy nem akar elveszíteni, és nagyon szeret.


Nem mesélem el a sztorit, mert magánügy, de elszégyelltem magam.

Egy fiú/férfi könnyei néha őszintébbek, mint egy nőé. A nő, legalábbis én gyakran sírok, mert érzékeny vagyok (szörnyen), és a barátom előtt ezt ki is mutatom. Viszont a férfiak általában ezt nem mutatják ki, legalábbis nagyon ritkán, és ilyenkor tudni kell, hogy komolya dolog, és nem csak egy hiszti..


L/18

2012. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

exem többször is sírt miattam

- szimpla veszekedés miatt

- lebukott valamilyen hazugságával

- szakítani akartam

- azt mondtam, nem bírnám elviselni, ha minden családtagom meghalna, még ha ő életben maradna is inkább meghalnék (beteges, már nem tudom hogy jött a téma)


mostani barátom egyszer "sírt". nem sírt, csak könnyezett, de nagyon fájt. exemnél is fájt, mikor olyan miatt sírt, ami az én hibámból történt. ez a sztori annyi volt, hogy egy félreértés miatt el kellett sietnem tőlük, ezt pedig ő úgy vette, hogy megsértődtem, és megijedt. nem tudnám szándékosan bántani

2012. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szamomra fura hogy itt majdnem mindenki azt irta hogy "jaj de megsajnaltam". En fakepnel hagytam. Ha valakivel szakitanak akkor is emelt fovel kell allni a masik elott. En legalabbis ezt csinaltam amikor szakitottak velem. De ha egy lany sir az meg talan nem is olyan gaz... viszont ha egy fiu... :/
2015. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!