Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy összevesztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy összevesztetek a pasitokkal, és emiatt ő sírt, előttetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 12:33
1 2
 1/17 Traune ***** válasza:
100%
igen volt. én vagyok a pasi de volt már hogy sírtam barátnőm előtt...
2012. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még nem sírt előttem, de olyan volt, hogy a sírás kerülgette ... :/

19/L

2012. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen :/

22/L

2012. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen..amikor megtudta, hogy lefeküdtem egy külföldi fickóval. Még jóval előtte persze... De nem vette be a gyomra ezt az információt. Akkor megijedtem, meg én is el kezdtem sírni, hogy bocsásson meg, bla bla.. Bár utólag fogalmam sincs miért kértem bocsánatot, hiszen akkor még nem is ismertük egymást, másrészről meg annyira szánalmas volt az egész. Kár hogy ezt akkor nem láttam és nem hagytam faképnél.
2012. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Jöhetnek még!

Nem rólam, egyik barátnőmről van szó. Ők sokszor sima hétköznapi dolgokon vesznek össze, és a pasi már többször sírt. Tehát nem megcsalásos ügy, vagy ilyen durvább.


Nálatok sokszor előfordult válaszolok? Mennyire volt durva az ügy?

2012. okt. 10. 12:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igen. Azt már nem tudom miért.
2012. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk leginkább az elején fordult elő mikor még nagyon nagy volt a szerelem, ilyenkor sokkal érzékenyebb volt. Aztán mikor már összecsiszolódtunk, teljesen megismertük egymást ez elmúlt. Legjobban a szakításunkor sírt és rettentően sajnáltam :((
2012. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én provokáltam ki, utána persze nagyon sajnáltam. Pedig tökös férfi, nem egy selyemfiú, de valahogy mégis kihoztam belőle... Kicsit azért szégyellem is magam miatta. Nem megcsalás volt, vagy ilyesmi.
2012. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, most valamelyik nap történt először:( Nagyon h*lye voltam, majd megszakadt a szívem :(
2012. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

telefonba sírt, mert veszekedtünk és ideges volt.


meg egyszer be kellett mennie a rendőrségre kihallgatásra (nem ő volt a bűnös!!!), és nagyon izgult, és akkor a sötétben 1-2 könnycsepp elhagyta a szemét.

2012. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!