Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk mit javasoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk mit javasoltok, mivel dobjam fel az együttlétet a párommal?

Figyelt kérdés
Nem szexpózra gondolok mert azt már kipróbáltuk mindet, hanem olyan dolgokra amiket ő is élvez! Pl fiúk ti mit élveztek ha a barátnőtök miket csinál veletek? Vagy lányok ti mit csináltok a párotokkal?
2009. aug. 5. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Senki ne gondolja azt hogy el laposodott a kapcsolatunk csak szeretnék neki meglepetést okozni, egy kicsit kedveskedni neki.
2009. aug. 5. 16:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nyomj be egy kis zenét ültesd le az ágyra és szrip10elj egyet aztán mehet a szex de ne nagyon gyorsan vetkőzz szép lassan és néha a popód oda nyomhatod a ffiasságához hidd el feláll neki hama ha erotikus leszel
2009. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
előző kommentben van igazság, még az olvasása közben is megtörtént :) esetleg úgy lehetne feldobni, hogy veszélyes helyeken csináljátok, ahol lebukhattok: WC (kicsit koszos :S), szauna, szolárium stb.
2009. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem még kapok válaszokat.
2009. aug. 5. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

esetleg szerepjátékokat is játszhattok, beöltözni vicces, és izgató.

vagy egy kendővel takard el a szemét az előjátéknál, kösd ki a kezeit, így teljesen kiszolgáltatott lesz. nagyon fel fogja izgatni, hiszen nem látja mire készülsz, és ellenkezni sem tud.

ahogy már írták más helyszíneket is választhattok a szexhez.

én kipróbáltam szabad ég alatt is, csak ajánlani tudom. :D

2009. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
vegyetek egy kutyát
2009. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elozohoz fuznem, hogy macska, makdaralo, koncertzongora
2009. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Hmm...ha a zongora felmegy, azt a pasi tuti felrakja youtube-ra és kimegy majd a fókusz is. Kamerák előtt még biztos nem csináltátok.
2009. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szervezz be még legalább egy csajt, szerintem tuti értékelni fogja:)
2010. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!