Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjem ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjem ha a párom először áll munkába?

Figyelt kérdés

Én 20/L Ő 21/F. Olyan állása lesz ahol ott is lakik. Nincs messze, de mégsem futkozhat ide oda. Ergó kevesebbet találkozunk.Neki a munkája az élete, most hogy megkapta az állást majdnem kicsattan a boldogságtól, én meg persze szomorú vagyok. Attól is félek, hogy megcsal. Mert más haverunk is melózik ilyen helyen, vagyis lakik egyedül (jó neki nincs komoly párkapcsolata) és szinte hetente viszi "haza" a lányokat. A barátom azt mondja Ő nem....persze.Amikor szakitottunk akkor is belevitték a rosszba. Szóval nagyon féltékeny vok.Mit tegyek? Hogyan viselkedjek? Tegnap egész nap bunkóztam vele,mert nem birtam elviselni hogy Ő ennyire örül én meg ennyire le vagyok törve.Egy ideje már nem is olyan mélyek az érzelmei felém.:S

Támogassam mindenbe és majd kiderül? Vagy maradjak meg ilyen "vészmadárnak"??


2009. aug. 5. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Szánalmas hisztis p*csa vagy. Az egyik barátnőmet pont azért hagytam el, mert ilyen volt, mint te. Szerintem folytasd a hülyeségeid, és akkor tuti, hogy meg fog csalni.

Amúgy az a rész, hogy azért bunkóztál vele, mert örült, te meg nem, különösen undorító.

2009. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy támogasd....

Ha meg valami olyan derül ki akkor úgy is jobb mind a kettőtöknek mert nem működne ez a kapcsolat...

2009. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem maradj meg magadnak. Csodálkozol, hogy már nem olyan mélyek az érzelmei? Nem tudom, hogy a szakítás után miért kezdte újra Veled... Önző, hisztis nőszemély vagy.
2009. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!

Te ismered a legjobban. Neked kell tudni mennyire mélyek az érzelmek!Ha tiszta szívből szeret nem csal meg, és akkor a munka sem lesz akadály, sőt élvezni fogjátok majd az együtt töltött minden percet!Az én párom van hogy 130 órákat dolgozik én is nagyon sokat vagyok benn a munkahelyemen, engem óránként felhív, kihív a munkahelyére, vagy bármikor kimehetek!igy tudom hogy ő nem csalna meg!és élvezzük azokat a perceket, amiket szabadnapokon együtt lehetünk!

2009. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés ,hogy TE szereted-e ? Mert tudod ha szeretnéd akkor örülnél Te is annak hogy örül. Legalábbis úgy tennél. Amúgy én hetente egyszer- kétszer láthatom a barátnőmet és eszemben sincs megcsalni. Ennyi. Amikor meg szakítottatok az teljesen más.
2009. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. a kioktatósakat is. Persze kívülről könnyü okosnak lenni. Nem te tudtad meg MÁSTÓL miután újra összejöttünk h 3 hét szünet alatt lefeküdt mással.

Örülök neki h boldog, csak azért vagyok szomorú,mert az nem is érdekli h én mit gondolok. Nem kérdezi, h mi a baj. Bár ugyis tudja. Nem bízok meg benne 100%-ig.

2009. aug. 5. 10:56
 7/12 A kérdező kommentje:
És igen szeretem, ha nem szeretném nem sirnék folyton, meg nem lennék teljesen összetörve.Meg nem lennék féltékeny. Eddig ebbe a 3 éves kapcsiba csak én szívtam mindig, érzelmi téren...
2009. aug. 5. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!

Ha szeret ugysem csal meg!!Örülj neki hogy van munkája ebben a világban amugy is nehéz!Én is sirhatnék a párom miatt mert sokat dolgozik, de tudom h muszáj!És én ezt megértem!Ne legyél vele bunkó, mert egy pasi sem türi sokáig ha valaki hisztizik!

Sok sikert remélem boldogok lesztek!

2009. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ez az hogy már elmondta hogy már csak szeret és nem szerelmes..
2009. aug. 5. 11:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csalni akkor úgyis megcsal, nem kell ahhoz egy munkahely. Ha meg megteszi, akkor nem tök mind1? Az elsővel értek egyet, undorító h azért bunkóztál vele mert örült. Abba nem gondolsz bele, h azért örül ennyire mert lesz jövedelme és el tudja majd magát/titeket tartani?Ja és ez a dolog h munkatársai akik szinglik, viszik haza a csajokat. Miért mit vársz egy szingli pasitól? Az lenne a furcsa inkább, ha nem lehetne nővel látni:) Ne fújd fel a dolgot, lehet h az ilyen hisztik miatt távolodott el tőled a barátod.
2009. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!