Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a normális 15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális 15-16 éves lányok?

Figyelt kérdés

Bármerre nézek, mindenhol csak elkényeztetett, p*csákat látok akik mind 20-on felüli srácokkal járnak.

Akinek nem inge ne vegye magára..

16/F



2012. okt. 6. 16:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon akarnak ők feleségül menni az idősebb pasihoz (szerintem). Rájuk néznek a normálisabb srácok, mivel egyre megszokottabb az ilyesmi, továbbá a srácok többsége is hasonlót csinál, csak kicsit másképp.


A szülést nem tudom, mire írtad, milyen korban? Nem 1-2-3 gyereket írtam, (az később jön), hanem 1-2-3 diplomát. :)"


mégis sokan megteszik.

ha normálisabb alatt a srácok többségét értjük, aki hasonlókat csinál, akkor igaz.

de az értelmesebb, rendesebb srácok az ilyen luxusk*kal nem foglalkoznak. aki meg "rákényszerül" az abban a pillanatban szűnik meg rendesnek lelni, és kiderül hogy csak töketlen volt idáig, ha nem mert ilyenekkel kikezdeni.


a korai dolgokra írtam, 16-18-20 évesen szülni szerintem manapság nagy hülyeség.


"A fiúk nagyban hangoztatják, hogy ők egy kiélt, erkölcstelen nővel aztán soha! De ahogy figyelgetem az embereket, néha rájövök, hogy ez nem ritkán csak irigységből fakad."


ez meg végképp hülyeség. ez az irigység szöveg pont a kiélt és csalódott nők önhitegető kifogása. másrészt én nem hallom egyáltalán hogy hangoztatnák, hogy ők ilyen nőkkel soha. az átlag férfinak kb mindegy, sőt örül, ha könnyű prédára talál. a rendes srácok meg nem hangoztatnak semmit. vagy ha valamit kimondanak az valóban úgy is van.


"Amikor ezek a lányok a végén leállnak a "hétköznapi" srácokkal is, azok azonnal otthagyják az addigi rendes barátnőjüket értük, és boldogan omlanak a karjaikba. "


érdekes tapasztalataid vannak, már ha ezeket nem most találod ki

én pont a fordítottját látom, egy tipikus női viselkedést írtál le.

2012. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy én ezt látom, mármint, hogy a fiúk teszik ezt (nagyjából). Persze, mást mondanak. És vannak kivételek is, ezt nem vitatom.


De ez a kérdés pl. jól példázza. Elég régóta kering itt, már többször kiemelték, így volt alkalmam elolvasni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Amikor ezek a lányok a végén leállnak a "hétköznapi" srácokkal is, azok azonnal otthagyják az addigi rendes barátnőjüket értük, és boldogan omlanak a karjaikba. "


Ez meg bár ne így lenne. De tucatnyi "rendes" lányt hagytak már ott ilyenekért a környezetemben, akik pedig teljesen normálisak voltak a párjukkal.

2012. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem vonom kétségbe a lehetőségét, hogy ilyenek is vannak, de én nem ezt látom.

sőt, inkább azt látom, hogy a legtöbb nő megrökönyödik azon, hogy luxusk*ként viselkedik, aztán úgy is bánnak vele (nem akarnak tőle semmi komolyat)

2012. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!