Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a normális 15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális 15-16 éves lányok?

Figyelt kérdés

Bármerre nézek, mindenhol csak elkényeztetett, p*csákat látok akik mind 20-on felüli srácokkal járnak.

Akinek nem inge ne vegye magára..

16/F



2012. okt. 6. 16:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én normális vagyok.. de nem vagyok már 16 éves..
2012. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy 20-on felüli fiúkkal járnak, lehetnek normálisak...
2012. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A lányok is ezt kérdezik a fiúktól..
2012. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Rossz hír: Ma már amit te elkényeztetett peecsának hívsz, az a normális 15-16 éves lány. Azért járnak mind 20-on felüli formákkal, mert már kifejlett 30-asnak látszó, felnőtt nők, akik nem elégednek meg gyerekes gondolkodású fiúkkal. Nekik szex kell, mert jár. Skins c. sorozat? MTV style? Súlyos dolgok pedig ezek.
2012. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Megöltem az összeset.
2012. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Biztos vannak másfajta lányok is ebben a korosztályban, mert itt is írnak néha, hogy ők KORUKBELI NORMÁLIS fiút szeretnének barátnak, csak épp nincs..

Keresd meg őket, írj rájuk. :)

2012. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

jóó tudom kicsit nyersen fogalmaztam.. a lényeg az, hogy múltkor is leszólítottam 1 lányt 1 buliban és rendesen éreztem meg látszott is rajta, hogy lenézett.

Ja és a lány 15 volt..és én vagyok a gáz, mert oda mertem menni hozzá és hozzá mertem szólni..

2012. okt. 6. 17:02
 8/24 anonim ***** válasza:

"Rossz hír: Ma már amit te elkényeztetett peecsának hívsz, az a normális 15-16 éves lány. Azért járnak mind 20-on felüli formákkal, mert már kifejlett 30-asnak látszó, felnőtt nők, akik nem elégednek meg gyerekes gondolkodású fiúkkal. Nekik szex kell, mert jár. Skins c. sorozat? MTV style? Súlyos dolgok pedig ezek."


ebben van az igazság. azzal kiegészíteném, hogy a felnőttet csak testileg kell érteni. szellemileg 30 évesen tartanak majd ott mint a legtöbb fiú 16 évesen. igen, a fordítottját állítják, mert nekik érettséget jelent, ha egoizmusból lesz.nak egy jóval idősebb pasit, de az igazság az, hogy ösztönből élnek és semmi tudatos nincs abban amit csinálnak.


"Ja és a lány 15 volt..és én vagyok a gáz, mert oda mertem menni hozzá és hozzá mertem szólni.."


persze, mert nem vagy 195 centi 98 kiló meg nincs kocsid, márkás pólód... egyébként is a lányoknak mindig szemtelenség ha olyan pasi szólítja le őket aki nem tetszik nekik. néha látványosan megpofoznak, aztán 10p múlva lesz.nak a wcben. nem kell velük foglalkozni, másra van kitalálva a szájuk.


komoly kapcsolatot ennyi idősen meg ne akarj, olyan lány nincs aki alkalmas rá, és szerintem te sem vagy készen rá.

eleve buliba nem jár olyan lány, akire te vágysz, akire meg vágysz, az nem vágyik olyan pasira mint te.

2012. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

nem baj, hogyha bulikban ismerkedsz de ott tényleg anyonsminkelt lányokat fogsz találni!

lehet h van köztük normális is de neked pont az a "normális lány" nem fog tetszeni.

ne csak bulikon próbálkozz ismerkedni!

2012. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint elfogadod a nézetét. Ő lenézett. Amit viszont tudsz tenni, hogy mindig határozott (nem harsány és nem alapból neveletlen) vagy egy lánnyal. Ha az pedig lenéz, akkor lehetsz tahó is, direkt. De ne somfordálj csak úgy el szó nélkül sose :) ebben az esetben én bemondtam volna "Hát így nem kapsz ma f@szt" és lépek, meg se várva a reakciót. Ettől a ponttól kezdve a lány már mikor meglát még az este folyamán, bizony el fog időzni rajtad a tekintete, máris jobban jössz ki a helyzetből és nem is eszed magad utána, hogy egy 15 éves lány lenézett.
2012. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!