Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a normális 15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális 15-16 éves lányok?

Figyelt kérdés

Bármerre nézek, mindenhol csak elkényeztetett, p*csákat látok akik mind 20-on felüli srácokkal járnak.

Akinek nem inge ne vegye magára..

16/F



2012. okt. 6. 16:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, főleg az utolsó 3-4-nek. :)


Amúgy nem csak buliban szoktam ismerkedni vagy legalábbis próbálkozni, hanem ez csak 1 példa volt. :)

2012. okt. 6. 18:36
 12/24 anonim ***** válasza:
8-as, én úgy látom, hogy 10-ből 9 tizen-huszonéves lány manapság 40-60 kilós csőnadrágos fiúkkal jár. Hol van már, hogy a "férfi 100 kilótól férfi???" Hajaj! Rég sehol.
2012. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A kondizó haverjaim (az igényesebbek) épp ezért másból sem állnak ki, mint a panaszkodásból. Hogy lassan már csak az olyan csajoknak kellenek, akiken szinte minden mű (műhaj, műköröm, műmell, mű... nem tom mi még).


Az IQ-juk meg nem is írom hol áll.

Ha normális, szép, nem-mű lányt akarnak, akkor lehetőségük sincs, mert ők nem csőnacis 60 kilós srácok.


Szóval, sokrétű ez a dolog.

2012. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Ettől a ponttól kezdve a lány már mikor meglát még az este folyamán, bizony el fog időzni rajtad a tekintete, máris jobban jössz ki a helyzetből és nem is eszed magad utána, hogy egy 15 éves lány lenézett."


Ez a "nézet" éppen lányok között terjed. Valószínűleg ezért is lekezelőek. Hogy így lehet jó pasit fogni, ha jól bemondanak neki valami olyat. Mert akkor a pasi szemében azonnal lesz becsületük, és nem tud nekik ellenállni többé.

2012. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ez igaz, ma már más a divat, és mindegyik stílusnak meg van a maga ízlése. én csak azért mondtam mert többségében ezeket a műlányokat látom mindenhol, olyanokat ismerek akik 18 évesen 40es hapikkal házasodnak, meg mindegyiknek magas súlyos testőrök kellenek. ezek szerinte ez alatt a 2-3 év alatt nagyon megváltozik majd az ízlésük, vagy ki tudja. lehet hogy csak rájönnek hogy "megkapják" a 30as "érettebb" pasikat is, ha akarják.


ezt a beszólós dolgot én is hülyeségnek tartom. nem kell lesüllyedni a szintjükre.

eleve értelmes embert buliban nem is lehet találni. egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes diszkóssal-rokkerrel találkoztam életemben. ezek a helyek eleve nem is arra vannak kitalálva hogy az ember megismerje a másikat. beszélgetni nem lehet a zajtól, mindenki taj részeg, vagy be van állva, persze hogy csak az számít hogy "dejónézeeeki dugnálak"

2012. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, amit írsz nem hülyeség. Hallottam olyan lányokról, akik gimi, egyetem alatt a "pénzes" huszon-harminc évesekkel mászkáltak, mert imponált nekik, hogy érett férfi foglalkozik velük. Továbbá a pasi kocsival vitte őket ide-oda, mint valami sofőr.


Aztán ezek a lánykák, miután lediplomáztak, lett saját autójuk, hirtelen visszatértek a saját korosztályukhoz!


Viszont ilyen fiúknál is van, hogy 16-18 évesen a huszonéves bombanők kellenének nekik- csak számukra nehezebben jön össze.

2012. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"olyanokat ismerek akik 18 évesen 40es hapikkal házasodnak, meg mindegyiknek magas súlyos testőrök kellenek."


Ez viszont durva! Én egyetlen olyat sem ismerek, aki 18 évesen már házasodna (sőt, lassan 30 felé se nagyon akarnak már).


Javában gimi, aztán még jön az 1-2-3 diploma (kinél mennyi), szóval legfeljebb pasizgatnak, de azt sem 40-esekkel azért.

2012. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Aztán ezek a lánykák, miután lediplomáztak, lett saját autójuk, hirtelen visszatértek a saját korosztályukhoz! "


persze, ezek a pasik csak ugródeszkák. vagy lelki problémákat oldanak meg bennük, vagy eleve csak a testiségről és pénzről szól az egész. amolyan luxusk*. aztán rájönnek, hogy már 4 éve ígérgeti hogy elválik és összeköltöznek, és inkább keresnének már egy "jólelkű fijúcskát" csak ilyenkor már abba a kategóriába kerültek, akikre rá se néznek a "normálisabb" srácok.


"Javában gimi, aztán még jön az 1-2-3 diploma (kinél mennyi), szóval legfeljebb pasizgatnak, de azt sem 40-esekkel azért."


és a szülés ilyen korban nem durva? vannak ilyenek is. az még okéá hogy pl 20-30 éve természetes volt 20 évesen szülni, de ma is vannak ilyenek.

hidd el, ezek a buta lányok 25-30 évesen jönnek majd rá, hogy nem kellett volna az a 2-3 gyerek, élhetett volna boldogan. ilyet is ismerek. csak ugye már késő bánat.

2012. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"persze, ezek a pasik csak ugródeszkák. vagy lelki problémákat oldanak meg bennük, vagy eleve csak a testiségről és pénzről szól az egész. amolyan luxusk*. aztán rájönnek, hogy már 4 éve ígérgeti hogy elválik és összeköltöznek, és inkább keresnének már egy "jólelkű fijúcskát" csak ilyenkor már abba a kategóriába kerültek, akikre rá se néznek a "normálisabb" srácok."


Nem nagyon akarnak ők feleségül menni az idősebb pasihoz (szerintem). Rájuk néznek a normálisabb srácok, mivel egyre megszokottabb az ilyesmi, továbbá a srácok többsége is hasonlót csinál, csak kicsit másképp.


A szülést nem tudom, mire írtad, milyen korban? Nem 1-2-3 gyereket írtam, (az később jön), hanem 1-2-3 diplomát. :)

2012. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Sőt, néha (sajnos) épp az ilyenekre néznek rá (a rosszabb, érzéketlenebb fajtából valóra célzok) a legnormálisabb, legrendesebb srácok, ezzel kitéve magukat egy-egy súlyos érzelmi csalódásnak.


A fiúk nagyban hangoztatják, hogy ők egy kiélt, erkölcstelen nővel aztán soha! De ahogy figyelgetem az embereket, néha rájövök, hogy ez nem ritkán csak irigységből fakad. Amikor ezek a lányok a végén leállnak a "hétköznapi" srácokkal is, azok azonnal otthagyják az addigi rendes barátnőjüket értük, és boldogan omlanak a karjaikba.


Aztán persze megy a panasz, ha nem jól sül el a dolog.

Azt hiszem, az embereknek jobban meg kellene becsülniük egymást. :)

2012. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!