Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

van egy srác aki tetszik, régóta ismerem, de még igyse ismerem nagyon. 1x randiztunk azóta néha néha beszélünk múltkor megkérdezte hogy nem-e hülyülünk egyet suli után mire ő elment haza, és nekem nem szólt énmeg ott vártam(de szerintem tudott volna írni fb-n..) utána írt hogy elment haza mert dolga volt.. szokott perverzségeket beszélni de nemtudom hogy télleg ilyen hülye vagy tényleg poénkodik-e mert elkezdi hogy 'bekapod?:d énmeg mondtam neki hogy inkább huzzon aludni aztán kérdezte hogy velem? aztán kicsit kiosztottam meg mondtam hogy azt hittem hogy ő nem ilyen aztán utána mondta hogy nyugi csak vicceltem..

elvileg vmikor elmegyünk valahova..de félek hogy arra sem jön el. esetleg ne menjek el?és csináljam meg vele amit ő velem? vagy felesleges? csak szórakozik?

17/l



2012. okt. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, meg egy kicsit többet kellene a suliban lenned, különösen magyar órán. Az bizony rád férne.

Egyébként én nem tűrném el, hogy így beszéljen velem egy fiú. Van nekem is osztálytársam, aki így beszél, és van olyan is aki eltűri, sőt röhögcsél is rajta.

Szerintem ez egy halott kapcsolat, vagy nem is élt egy percet sem.

2012. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak túlságosan szétszort....de elhiheheted, kapcsolatban durvább húzásai lennének ha ez is az oka.

De 99% hogy csak szórakozik.Legyen benned tartás, ne dölj be neki, de hagyd, had fusson utánnad.

2012. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keríts magadnak valami elfoglaltságot, hogy lássa nem csak őkörülötte fogog az életed, ekkor valóban lehetséges, hogy ő kezd majd el futni utánad, már ha valóban érdekled. De szerintem azért azt nem kell megcsinálni, hogy indok nélkül te se mész el a taltir, csak hogy kicsessz vele.
2012. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak szórakozik, vagy ha nem, akkor még nagyon értetlen és nem tudja, hogy kezelje a helyzetet, lehet csak zavarban van és azért beszél pl ilyen hülyeségeket...

Bár ez, hogy csak szó nélkül nem ment, ez elég gáz!

2012. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!