Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne összejönnünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne összejönnünk?

Figyelt kérdés

Ezzel a sráccal először csak haverkodtunk, csináltunk 1-1 közös programot és ennyi, viszont néhány hete mindent együtt csinálunk, az összes szabadidejét velem tölti.

Közben mindketten elkezdtünk többet érezni a másik iránt, már volt néhány csók is.

Viszont az a problémám, hogy ő olyan típusú srác, aki mindenkivel jóban van, így nyilván csomó lánnyal is, és amilyen közvetlen típus, szerintem folyton féltékeny lennék (még nyilván nem vagyok, de ha járnánk, lehet hogy máshogy lenne). Nem tudom, hogy ilyen típusú srác mennyire lehet vajon hűséges, elég sok lány odavan érte, eléggé megnyerő a személyisége.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy én is ilyen vagyok, sok a fiú haverom, sőt szinte csak azok vannak, én is eléggé közvetlen vagyok, ami talán félreérthető is lehet, nem tudom...

Mit gondoltok, összeillenénk vagy csak állandó feszültség lenne köztünk?


2012. okt. 3. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2012. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony ám érdemes.
2012. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeség miatt, hogy sok a lány haverja, nehogy eldobj már magadtól valakit! Örüljetek, hogy egymásra találtatok!


Ha féltékeny leszel, az nem a lányhaverok miatt lesz, hanem saját magad miatt. Az ilyen indokolatlan féltékenykedéseknek mindig önbecsüléssel kapcsolatos hiányosság van a hátterében, erre figyelj oda.

2012. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez egy nagyon jó kapcsolat lenne :) ha majd bizonyít, meglátod, nem leszel féltékeny
2012. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!