Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha eljegyeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha eljegyeznék egy csajt akit 4 éve ismerek és nagyon messze lakik tőlem de amikor ment vissza búcsúzáskor lesmárolt szerintetek érdemes eljegyeznem? Nem fiuzós tipusú örülne neki? jövőre már ott fog lakni tőlem egy utcával odébb

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat mert ne.
2012. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kicsit komolytalan a kérdés.

mi nem is ismerünk titeket egyáltalán. az eljegyzés pedig nem játék. te ismered a lányt és te tudod h kivel kötöd össze az életed. ahhoz h eljegyezd, már jobban kéne ismerned és ha tényleg szerelmes vagy bele és ő is viszont és úgy néz ki, jól megvagytok együtt és komoly a kapcsolat, akkor mehet.

ez vmi kamu kérdés lesz. az eljegyzés nem olyan mint egy alkalmi dolog vagy ilyesmi, meg h csak itt kiírj egy kérdést h eljegyezz-e olyasvalakit akit mi nem is ismerünk.

2012. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de én ezzel az eljegyzéssel csak annyit szeretnék hogy csak lefoglalom a csajt szerintem örülne neki de ő szerelmes belém mert azt mondta én is kedvelem de még nem szeretem de nagyon jó csaj csinos és szép is
2012. szept. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!