Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes megpróbálnom vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálnom vele, vagy nézzek más után?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, én is neki. Ő 20 lesz, én 25. Nekem már volt kapcsolatom, neki nem. Nagyon jól el tudunk beszélgetni kettesben, de a baráti társaságban nagyon elengedi magát, és akkor borzasztó gyerekes dolgokat tud művelni. Én sem vagyok túl komoly, de néha már nekem is sok, amit csinál. Nem tudom, hogy csak figyelemfelkeltés-e irányomban, vagy tényleg ilyen. Egy rosszul sikerült kapcsolat után félek kezdeményezni, és nem tudom, érdemes-e pont vele. Egyikünk sem kezdeményező típus. Ezt leszámítva minden "igényemnek" megfelelne. A szülei kicsit szigorúak vele, de ezt el tudom intézni. Ja és lassanként bekerül a "házinyúl" kategóriába, akire ugye nem lövünk. Mit kéne tenni?
2008. máj. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát először is,mindenki gyerekes(főleg lány) ha nincs neki pasija, me ilyenkor elenegdi magát,szabadabb,éli az életét!:)és ez neki jó és öröm, sokan szeretik ezt:D

Am meg hidd el ha összejön vkivel,akko komolyan lesz!:)

Nem tapasztalatból mondom, de sokak mondtk ezt nekem már!:)

Rem segítettem:) Sok sikert!:)

2008. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd csak el valahova (étterembe, stb).

Ott pedig szépen finoman beszéld meg vele, mi a helyzet. Ne rohand le hirtelen - beszélj magadról, kérdezd őt is.

Ha ott is komolytalan, a vége felé is - az pech...

2008. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mint már írtam, kettesben nem komolytalan, illetve nem komolytalanabb, mint én. a "beszéld meg vele" típusú válaszokkal pedig sajnos nem tudok mit kezdeni, ha tudnék (mernék) vele beszélni ilyesmiről, akkor nem ide írnék kérdést, sőt, akkor nem is lenne kérdés. ugye értitek?
2008. máj. 18. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 22 éves leszek júniusban, nekem se volt még barátom, és ugyanilyen gyerekes vagyok. Komolyan, néha reménytelenül, ráadásul az ágyamban még mindig ott vannak a plüssállatkák, a pizsamámon két alvó egér van, és a Szívek szállodája az egyik kedvenc sorozatom :)), a napokban pedig a Szépség és a szörnyeteg zenéjét hallgattam a youtube-n.

A barátaim hozzám hasonlóak, ... és az ő társaságukban talán még inkább gyerekessé válok, hiszen 1 bolond 100-at csinál.

Viszont: szentül érzem, hogy ha párkapcsolatban élnék, a dolgok pozitív fordulatot vennének. Megkomolyodnék, nőiesebben viselkednék, stb. - hiszen most is komolyabb leszek, ha olyan fiú van a közelemben, aki tetszik.

Nem hiszem, hogy a gyerekes viselkedést ki lehet nőni teljesen, de abban biztos vagyok, hogy kordában lehet tartani... - Kordában lehet tartani akkor, amikor az ember hirtelen felnőtté válik. Ilyen eset, ha lesz barátja, illetve komoly párkapcsolata.

Úgyhogy, én úgy vélem, van remény! :)

Ja! és próbálkozz/közeledj, mert ő - ha hozzám hasonló - nem fog...

2008. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!