Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze fogunk jönni még valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze fogunk jönni még valaha?

Figyelt kérdés
Szóval, én 16 éves fiú vagyok a volt barátnőm meg 15. Egyszer már jártunk 4 hónapig de szakitanunk kellet mert már nem szeretett. És most pár hónap után megint kezdett valami kialakulni volt csók meg stb de aztán mégse járunk mert azt mondta nem érez irántam többet egy barátnál. Azt mondta h találkozgathatunk továbbra is, de csak mint 2 barát. Az lenne még a további kérdésem hogy hogyan tudnám azt elérni hogy megint belémszeressen? Mit csináljunk? előre is köszi
2009. aug. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csak barátként gondol rád akkor nemhinném hogy tudsz tenni bármit is.Főleg úgy hogy tudja milyen veled járni.Szerintem fogadd el ezt így.Lehet hogy összejöhetnétek de lehet hogy az már nem lenne őszinte a lány részéről. 20/F
2009. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj összejönni egy másik lánnyal,vagy csak udvarolj sokat másoknak....ha még szeret,féltékeny lesz,és lehet megint összejöttök. :)
2009. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyen kicsi büszkeség benned és hagyd ott. Hát játszik veled. Ha neki kell fiú rögtön ott vagy te, s ha neked kell lány akkor nem számíthatsz rá, mert Ő csak, mint barát szeret. A lánynak még biztos tetszel, de aljas módon kihasználja az érzéseidet.

Ha futsz utána s majd meglátod az utcán egy másik fiúval, akkor becsapva fogod érezni magad, pedig a lány nem csapott be, csat te vagy naiv és áltatod magad.

2009. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem ugyanígy van, csak én lány vagyok.. qrva szar helyzet:( de az utolsó válaszoló sztem rávilágított a lényegre.. fáj az igazság, de ez van... :S
2009. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!