Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogunk jarni valaha?

Figyelt kérdés
A volt pasimal ossze vesztunk honapi egymas hoz sem szoltunk es most egyik nap irt nekem messengeren hogy tolelehetunk baratok de annal mar tobbet nem tud garantali hogy lesz, es be valota hogy meg teccem neki. Masnap sms-t irt hogy milyen a suli, este elhivot kocogni el is mentem. Nagyon jol telt mindha nem is tortent volna semmi azelot olyan jol el beszelgetunk, malyd hazakisert. S azota semmi hir felole nem is ir semmi. Szerintetek meg haragudot valamiert? Segitsetek! Mit tegyek?
2010. okt. 4. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sűrűbben járj be nyelvtan órára!:P KOMOLYAN!!!
2010. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Malyd"

"haragudot"


Mink is aztán nem gyengén törjük a magyartot!

2010. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát ő már kétszer kezdeményezett neked is kéne egy kicsit nem? És a futás után nem beszéltetek meg semmit?

Amúgy tényleg picit érthetőbben kéne írnod!


Az előttem írókhoz: Ez az oldal nem erre való, ha írtok valamit, akkor az válszlegyen a kérdésre!

2010. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21:15!Ha értelmes kérdést olvasok, értelmes választ adok...de a helyesírásából ítélve írhatok neki akármit, úgysem érti meg!
2010. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen futas utan beszelgetunk meg. Am meg nezetek el a helyesirasi hubaimat es kerlek valaszoljatok. Koszi elre is.
2010. okt. 4. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
lássuk csak... nemtudjuk min vesztetek össze... ő irt, ő hivott el kacagn... kocogni, ő kérdezte milyen a suli, te csináltál is valamit? Most meg nem ir, egyből rossza kell gondolni? Mindig csak ő csak ő csak ő? Emancipációból kimaradtál?
2010. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az osszeveszes oka az volt,hogy feltekeny volt egy haveomra, de en mondtam neki semmi oka nincs feltekenysegre hisz csak haverok vagyunk es neki is havera szal bizzon bene. Jo eleinte meg bizot asztan meg lata a telefonomot a haveromnal es aszt hite megcsalom es erre felkapta a vizet es aszt mondta hagyak neki beket.
2010. okt. 5. 07:10
 8/8 A kérdező kommentje:
A tegnap megint beszeltem vele, persze en irtam ra, es ma kitorolt az iwiw-erol. Nem mondta a tegnap hogy most megint haragszik vagy valami de ugy nezz ki megint valami let szerintetek?
2010. okt. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!