Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves fiúnak van így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves fiúnak van így esélye egy 23 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Sajnos egy pár éve valahogy nincs nagyon önbizalmam (nem mintha olyan k*rva idős lennék) mindazok ellenére ,hogy állítólag nagyon jól nézek ki , meg így reakciókból leszűröm ,hogy utcán vagy akárhol megnéznek esetleg oda jönnek ( természetesen soha nem olyan aki nekem is tetszik) lányok vagy követnek ami mondjuk elég gáz és nem is az én korosztályom tehát elvileg ez rendben van. És nem önfényezésből írtam mert ami ironikus ,hogy régen volt önbizalmam de nem néztem ki jól vagyis inkább későn érő voltam a kortársaimhoz képest és akkor nagyon vágytam jó külsőre csak közben az önbizalmam meg szépen lerombolták és most ott vagyok ahol a part szakad.
2012. szept. 30. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez szánalmas és ÉN SEM ÉRTEM hogy mégis mi a fene van amikor azért reálisan látom ,hogy lenne esélyem mégsem élek vele.


Na jó hát ennyit a bevezetőről az egésszel oda akartam kilyukadni ,hogy nem nagyon tudom megítélni az emberek reakcióit mert nagyon pesszimista vagyok és a lényeg ,hogy a lány akivel először találkoztam nekem nagggyon bejön egészen különleges mert ilyen atom jólelkű és kedves és olyan jó volt végre nem egy álszent sunyi kis k**vával beszélgetni hogy fúú . na mindegy lényeg ,hogy a lány idősebb TEHÁT IDŐSEBB (ez nem szokott előny lenni bár kitudja) és nemtudom igazából miért de mindig mosolygott rám , beszélgetést is először ő kezdeményezett és tényleg mindig mosolygott rám másnál meg ezt nem vettem észre és nem tudom mire vélni. Elvileg ez egyértelmű nem? Bár szerintem nem mert mit akarna tőlem, nemtudom talán csak kedves akart lenni...

2012. szept. 30. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idősebb nő már tapasztaltabb, ha már össze akarsz jönni valakivel, akkor nem lesz rossz választás:)
2012. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is így gondolom de ,hogy én akarok az egy dolog. De szerinted lenne esélyem vagy hagyjam inkább?

Egyébként nem vagyok teljesen hülye de ez az egy rohadt idegesítő "szokásom" van ,hogy nincs önbizalmam ilyen téren és ilyenkor elkezdek agyalni és úgy viselkedni mint egy szánalmas kisgyerek.

2012. szept. 30. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziaá) én pl egy 23éves lány vagyok nekem most bejön egy 18 éves fiú, de érted én nem merek közeledni felé lehet az ő fejében megse fordul hogy tetszhet enekem. :( igazából én mosolygok rá meg beszélgetünk, de szerintem nem tulzottam érdekelhetem . Mert akkor többet rajtam tartaná a szemét nem, meg irogatna facen :D
2012. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó :D "Valamelyikünknek" márpedig muszáj lesz megtörni a csendet :D Csak nem akarok pofára esni.
2012. szept. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!