Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélye egy szakiskolás tanulónak egy gimis lánynál?

Figyelt kérdés
Nálam ugyanis ez a helyzet áll fenn, hogy tetszik egy lány, aki gimis én viszont csak egy szakiskolai tanuló vagyok. Szerintetek ez számít valamit? (mert szerintem nagyon is sokat, ugyanis a gimis lányok nem igen állnak szóba a magamfajtákkal, sőt mi több, inkább lenézik őket.) Mit gondoltok erről?
2010. szept. 30. 16:21
1 2
 1/18 gabes válasza:
ez hülyeség.....egy normális csaj nem azt nézi hogy honnnan származol....ha bejössz neki akkor szóba áll veled ha nem vagy az esete akkor nem....szóval nekem is volt egyetemista barátnőm közben még csak középiskolába járok...nem az számít hogy honnan jöttél..hanem hogy mit érsz el!!
2010. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egy szakiskolásnak van esélye, de egy olyannak aki saját magát lebecsüli, biztosan nincs
2010. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én is gimis lány vagyok, de nem magát a szakiskolát nézem le, hanem a hülyéket.
2010. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csatlakozom az elöttem szólokhoz nem az számít h. honnan jössz.
2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha normális vagy, akkor van esélyed. de az tény, hogy a szakiskolákba problémásak járnak. én szakközepes vagyok és valami katasztrófa tud lenni néha. bele se merek gondolni milyen lehet egy szakiskolába...
2010. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ha nincs nála esélyed akkor jobb is ha nem akarsz tőle semmit, egy normális lány nem foglalkozik ilyennel
2010. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vláaszokat. (nem pont ilyenre számítottam mondjuk. :D)


Azt pedig nem tudom, hogy van-e esélyem nála, vagy, hogy ő mit gondol a szakisokról (bár szerintem nem sok jót... :D), mert csak a nevét tudom, azt, hogy milyen a természete, azt nem. De nem tűnik flegmának, sem pökhendinek, aztán persze lehet, hogy tévedek. :)


Egyébként én nem olyan vagyok, mint a többi szakis, én nem bunkózom, nem káromkodom és nem is verem magam, hogy ilyen meg olyan kemény vagyok.

2010. szept. 30. 16:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdenétek itt mindenféle dolgot kitalálni h gyűjtőbe járunk meg h ide a legrosszabbak kerülnek. azok nagy tévedésben vannak. Én pl nem tagadom le h azért járok ide mert b*sztam tanulni és csak szakmunkásba vettek fel. Emiatt nem zavartatom magam. mert senki se kérdezte h Hé te miért vagy szakmunkás?

Erős gépészeti szakon tanulok és megnyugtatok mindenkit h többet kellessz tanulnom a vizsgámra mint 1 gimnazistának.


Sztem van esély. Legalábbis engem megnéznek hazafelé mindig mert nem mondja meg senki rólam h hol tanulok. A kezem ápolt szépek a körmeim stb.

18/F

2010. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Iskolai napokon rólam sem mondja meg senki, hogy szakis vagyok, az osztálytársaim néha azzal húznak, hogy nekem gimibe kéne járnom...:D


Viszont ha gyakorlat van, akkor sajnos munkásruhában kell nyomulni az utcán és a buszon is és bevallom, van amikor baromira szégyellem, hogy így nézek ki. Pl. ma is, hazafele tömve volt a busz gimisekkel, még szerencse, hogy az a lány nem volt rajta, mert az még cikibb lett volna. :D

2010. szept. 30. 16:46
 10/18 anonim ***** válasza:

hát te nem vagy normális..

attól még hogy olyan suliba jársz attól még bejöhetsz neki meg még több.:)

2010. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!