Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélye egy szakiskolás tanulónak egy gimis lánynál?

Figyelt kérdés
Nálam ugyanis ez a helyzet áll fenn, hogy tetszik egy lány, aki gimis én viszont csak egy szakiskolai tanuló vagyok. Szerintetek ez számít valamit? (mert szerintem nagyon is sokat, ugyanis a gimis lányok nem igen állnak szóba a magamfajtákkal, sőt mi több, inkább lenézik őket.) Mit gondoltok erről?
2010. szept. 30. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha majd a leendő munkahelyeden dolgozni fogsz, azt is szégyellni fogod?

A munka nem szégyen, legyél büszke rá.

Ezt a lányoktól függetlenül mondom.

2010. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
miért kéne abban menned haza?miért nem öltözöl át?igazából,ha tovább mennél tanulni semmi bajom nem lenne a szakis pasival:D.egyetemista lány
2010. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hol öltözzek át, mikor változó, hogy éppen hol dolgozunk? :) Ma például egy háznál végeztem, pedig reggel még egy várban dolgoztunk. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy éppen hol vagyunk/leszünk. Ha még egy helyen lennék, akkor azt mondaná, hogy viszek váltóruhát, de így kicsit másabb. :S
2010. szept. 30. 17:02
 14/18 A kérdező kommentje:

"Ha majd a leendő munkahelyeden dolgozni fogsz, azt is szégyellni fogod?"


Az attól függ, hogy mit fogok csinálni. Ha azt, amit most gyakorlaton, akkor igen, szégyellni fogom. De nem tervezek leragadni ennél a melónál, ha ezt elvégzem (1,5 év), akkor szeretnék továbbtanulni.

2010. szept. 30. 17:03
 15/18 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgató lány vagyok. Volt már festő barátom, semmi problémám nem volt vele. Mindent meg kell valakinek csinálni, mi lenne, ha mindenki csak az íróasztal mögött ülne? Dolgozzon becsületesen, nekem csak ez számít, na meg azért lehessen vele normálisan beszélgetni. Amúgy intelligens srácnak tűnsz , szerintem ha a csaj nem hülye p.csa, akkor nem lesz gáz :)
2010. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nem tudom, hogy milyen a csaj, de nem tűnik "hülye pic*ának", hanem egy csendes, visszafogott lánynak. Persze lehet, hogy tévedek. :D

2010. szept. 30. 17:49
 17/18 anonim ***** válasza:

17:38assal egyetértek: az alapján ahogy írsz, igényesnek és intelligensnek látszol. Ha így is viselkedsz, tökéletesen mindegy lesz a csajnak, hogy hova jársz vagy mit tanulsz - szerintem. Már ha ő is normális.


Sok sikert! : )

2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

LEHET mert a szakmunkássok rossz fiúk általábba nők meg rossz fiúkért bármit megtesznek



egy szakmunlkáss 19 éves fiatal ember voltam :)

2010. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!