Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nyitottak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nyitottak lennétek arra, ha egy fiú az utcán menne oda hozzátok?

Figyelt kérdés
Pl utazol metrón, eléd ül egy neked tettsző srác, nincs pasid, szemeztek is, egymásra mosolyogtok... Nyitott lennél arra ha oda menne hozzád, és elhívna valahova? Mit vártok el ilyen helyzetben, mit mondjon egy srác, mit csináljon?
2012. szept. 30. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, bár bennem lenne az, h nem e csak fogadásból kell elkérnie egy csaj számát, de hát ha bejön akkor próba szerencse
2012. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy van az utcán is, ahogy mindenhol: ha a fiú jól néz ki, akkor szívesen ismerkedik vele a lány, ha nem, akkor nem.
2012. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, de én nem szemezek mert az óvodás marhaság. Aki akar valamit az beszélgetni jöjjön oda és kérjen valami elérhetőséget ami nem fb.


21/N

2012. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jol nez ki, szivesen veszem. Azert a kulsotol fugg, mert o is a kulsom alapjan valasztott engem, nincs ugyanis az arcomra irva, milyen ember vagyok. Akkor ha o valaszthat kulso alapjan, akkor en is :)
2012. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát igen :D
2012. szept. 30. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
HATÁROZOTTAN IGEN CSUPA NAGY BETŰVEL.Egyébbként holvan az meg irva hogy csak szorakozo helyen lehet ismerkedni.soksikert
2012. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!