Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az hogy dolgozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az hogy dolgozom, munkám van, elony egy lánynál komoly kapcsolat terén vagy nem számit semmit sem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 08:09
 1/7 ss88 válasza:

fiú vagyok de igen :D

az egy lánynak nagyon is vonzó (ha érett) hogy dolgozol és rendezed az életed

nem is kérdéses

2012. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát ez a lánytól függ van akinek csak ez számít de aki igazán szeret és szerelmes beléd nem fogja érdekelni az anyagi háttér. Bár kitudja nem vagyunk egyformák.:)
2012. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legtöbb lánynál számít!!!
2012. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bizonyos kor után már nagyon fontos. A munkahely megléte (bármennyire is bizonytalan minden manapság) bizonyos fokú biztonságot, megbízhatóságot jelent mindenkinek. Ha valaki dolgozik, akkor annak fontos a jövőbeni boldogulása, lehet rá építeni, komolyabb, mint aki csak lébecol az életben... persze azért írtam a kort, mert aki még tanul, az is tervez a jövőre nézve, csak még így építgeti, nem munkával. De ha valaki csak a szülein élősködik, pedig lehetősége lenne munkát keresni és találni, az nagyon elítélendő és sokat elmond az adott ember élethez való hozzáállásáról. Egy ilyen mellett sosem érezném magam biztonságban. Mindamellett, hogy ma már két ember kell az anyagiak megteremtéséhez, tehát mindkét félnek fontos kell, hogy legyen, hogy legyen munkája, ha eljön az idő.
2012. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat..amugy biztosnági or vagyok.
2012. szept. 30. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az anyagi hatter szamit. Nekem az szamit, hogy dolgozik, nem anyuci penzebol el, haladni akar valahova, a sajat labara allni. Ez jo dolog. Innentol kezdve mindegy, mennyit keres. Persze egy bizonyos kor utan (osszekoltozes, gyerekvallalas) fontos az anyagi biztonsag. De szerintem ezt kozosen kell megteremteni. Nekem meg csak az a lenyeg, hogy a pasi igyekezzen es ne legyen egy ingyenelo elkenyeztetett ember, aki azt sem tudja, mi a munka.

20/L

2012. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még házam, autóm és jólfizető mellékállásom is van, de nem jelent előnyt.

Én meg Területi Értékesítő vagyok

2012. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!