Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat céljából hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat céljából hol ismerkedhetem?

Figyelt kérdés

Akár csak úgy általában, akár ha konkrétabban akkor Debrecen. Egy 20 éves lány, aki nem szeret bulizni, inkább nyugisabb.


Net nem érdekel, fele sem komoly az ottaniaknak, egy éjszakások meg dugás pedig nem érdekel!



2012. szept. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendelkezel a belső feltételekkel akkor bárhol
2012. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:

love.hu

Paratlan.hu

kapsz min. 50 levelet egy hét alatt, ha még kicsit is jól nézel akkor a dupláját. Szerintem ez a legegyszerűbb, mivel inkább nyugisabb csaj vagy, családdal és barátokkal töltöd az idődet nem sok esélyed van bárkivel újjal is összefutni vagy az pont nem tetszik neked.

2012. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt is lehet :) Tapasztalat. 20/L, egy éve együtt.
2012. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy tökéletes pasas vagyok. Az egyetlen bökkenő,hogy Budapesten élek. De amúgy én is ráuntam már az egy éjszakásokra ,mert szar,és utálom a felszínes ribiket. Bulizni azt mondjuk néha szeretek,de már kezdem kinőni a bulizós korszakom,régebben szinte minden nap mentem,de most már csak havonta 3szor. Jóllehet,kicsit el vagyok szállva magamtól,de azért van önkritikám is,beismerem,h kicsit egós vagyok. Egészséges önszeretettel rendelkezem. Szal én már annyit átéltem,h csak az igazira,de nem érem ám be akárkivel. Ha érdekel,írhatsz privátot,én lazán küldök képet is magamról,sztem nem nézek ki rosszul!;D
2012. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Hmm.. neten lehet leginkább, mivel a nyugis tipusú, nem bulizós emberek ott ülnek inkább.. teszem azt pl itt is (én is ilyen tipus vagyok-komolyt akarok de nyugisat), de ott van a honfoglalo.hu játék Társfoglaló részlege is, szintén ott vannak a társkereső oldalak, vagy ami még kikapcsolódást is nyújt egy nyugis embernek az MMORPG játékok :) (pl Metin2)
2012. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó csaj lennél, nem lenne ilyen problémád. xD
2012. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 borzoska81 válasza:
en is szivesen ismerkednek nyugis lanyokal meg veled is de elege messze kellene kirucanom mondjuk ha latni szeretnelek ugyanis erdelyben elek de azert baratkent szivesen elcsevegnek veled csak nyugisan irj privatban ha szukseged van egy baratra tovabi szep estet
2013. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!