Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsak meg egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alessa kérdése:

Hogyan hódítsak meg egy 15 éves lányt?

Figyelt kérdés
Én egy 26 éves pasi vagyok, és a lány 15 éves. Tudom, hogy nagy a korkülönbség, de nagyon komoly a lány, nagyon sok mindenről lehet vele beszélgetni, és amikor meglátom nem bírok magammal, annyira hevesen ver a szívem, nem csak sexuálisan kívánom, imádom a mosolyát a szemét, a hangját. Sokszor próbáltam utalni rá, de ő márciusban szakított a vőlegényével, és azóta nem bír öszejönni mással. Hogyan tudnám meghódítani? (Gúnyolódó válaszokra nincs szükségem
2009. aug. 3. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A nevem Anna,az eddigi válaszadó vagyok.

Írhatók neked privátot?.Beszéljük meg rendben?

2009. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát én paff vagyok ettől a történettől. Oké, h nem számít a korkülönbség, meg h a lányok sokkal érettebbek a korukbeli srácoknál..de nem hiszem h neked ez a lány kellene.

Még fiatal, és nem veheted készpénznek amit mond. 15 évesen én is meg akartam hódítani a világot, meg ügyvéd akartam lenni...stb. De mára egyáltalán nem úgy gondolkozom mint akkor.

Voltak hapsik akik tetszettek, de örülök h vártam, és nem korán kezdtem pasizni. Mert aki korán kezdi, az előbb utóbb kiég szerintem.

2009. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sztem meg az hülyeség, hogy a lányok érettebek a korukbeli fiúknál. Szerintem a legtöbb csak azt hiszi.
2009. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha 3 évig járt a pasival,bocs a vőlegényével akkor 12 évesen jött vele össze.Most mond azt nekem h ez normális meg h 15 évesen eljegyzik...:D Te is leírtad..."de neki az a vágya hogy legyen egy jó fizető állása, egy férje, 4 szép gyereke, és egy boldog családban élhessen, mindent megadhasson nekik, nem úgy mint neki, hogy mindenben nélkülöznie kelljen. nekem ezt mondta." a végén ott van h neked ezt mondta..nem azt írod h ez így van hanem ezt mondta,tudod mondani sok mindent lehet ezt és az is lehet csak ki akar használni!!!végülis te döntesz nem mi,én csak elmondtam a véleményemet,de szerintem nincs olyan 15 éves lány aki ilyen komoly lenne:) de sok sikert :)
2009. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

OFF Pedig DE. A fiúk még ennél is éretlenebbek. :D (40 éves "fiú" vagyok. ;) ON


Amúgy pedig teljesen igaz, 15 éves lánynak Barbie-t kell venni, nem eljegyzési gyűrűt. Ez csak játék. 15 évesen azt játsszák, hogy ők már "felnőttek", aztán majd 30 évesen rájönnek, hogy nem voltak eleget gyerekek. 40 év felett meg már arra is, hogy meg kellett volna élniük a életük minden korszakát. Aki koravén, kislányként nagylány, nagylányként komoly "felnőtt" nőt játszik, az később majd nagy eséllyel rájön, hogy elszúrta. Ez van.


Az a "fiú", aki pedig óvni akarja a párját, támogatni, nem egyenrangúkét bánni vele, hanem lekezelni, az szintén éretlen a párkapcsolatra. (Nem mintha én nem ilyen lettem volna, és akkor nekem is hiába mondták volna, de ez már csak ilyen játék.) Aki a másikat apaként óvni akarja az élet "keményebbik" oldalától, mintha nem a társa, hanem az apja lenne, az nagyot hibázik. Könnyen végleg átcsúszhat az apaszerepbe, aminek az lehet a vége, hogy a "lánya" felnő, és elhagyja Őt. Mert a "gyerekek" kirepülnek, amikor felnőnek. Ez így helyes. Hosszú távon az egyenrangú felek közötti párkapcsolat az egyedüli működőképes. Nincs alternatíva.

2009. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szia figyu ne halgass a az 1-2 íróra ha szereted akkor tegyél meg érte mindent vegyél neki számodra kedves és romantikus ajándékot írjál neki levelet vagy hívd el randira.Figyu nekem tetszik egy fiú igaz hogy csak 2év van közöttünk de én is tök jól el vok vele kicsit fura de én hívtam őt el randira és ott elkeztünk komolyabbam beszélgetni de ő nem akar tőlem mást csak jóbarátságot de így is elvagyunk

SOK SZERENCSÉT!!!!!!!!

2009. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. már elhívtam randira, csak sajna elég nehéz eset, és csak a szabadba tud elleni, nem bírja a zárt helyeket, viszont nap allergiája van így nyáron nem mehet kb sehova:( nemtudom micsináljak :(
2009. aug. 3. 20:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Anna nevű vagyok xD nekem is napallergiám van mégis kimehetek a napra,de nem hosszú időre.Nem gondolkodtál azon hogy nem akar veled lenni?
2009. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
de neki nagyon durva nap allergiája van. nyár elején elment velem sétálni, és összesett melettem, elájult a naptól. nem bírja egyszerűen és ezt megértem. mindenhová légkondis kocsival viszik, ha el akar menni valahova.
2009. aug. 4. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!