Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsak meg egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alessa kérdése:

Hogyan hódítsak meg egy 15 éves lányt?

Figyelt kérdés
Én egy 26 éves pasi vagyok, és a lány 15 éves. Tudom, hogy nagy a korkülönbség, de nagyon komoly a lány, nagyon sok mindenről lehet vele beszélgetni, és amikor meglátom nem bírok magammal, annyira hevesen ver a szívem, nem csak sexuálisan kívánom, imádom a mosolyát a szemét, a hangját. Sokszor próbáltam utalni rá, de ő márciusban szakított a vőlegényével, és azóta nem bír öszejönni mással. Hogyan tudnám meghódítani? (Gúnyolódó válaszokra nincs szükségem
2009. aug. 3. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
15 évesen vőlegénye van? szép!
2009. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Biztos cigány a csaj.
2009. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem az. teljesen magyar. rasszista is mint én. csak egyszerűen nagyon komoly, hatalmas célokkal és vágyakkal. 3 évig voltak együtt a barátjával, a második év után eljegyezte a barátja. csak most márciusba adódott a probléma.
2009. aug. 3. 18:45
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
ez az utolsó válaszoló mekkora arc xD
2009. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
milyen szülő az aki engedi a 14 éves lányának hogy eljegyezzék?! egész story nem tetszik és gyanús. Meg mi az hogy "rasszista mint én"... öreg, te nem vagy normális.
2009. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Még fiatal és semmi jővőd vele.nekem is vannak céljaim és vágyaim,de akkor sem megyek férjhez 16 évesen! A csaj csak elrontja az életét.Én most dobtam a pasimat mert nekem az álmaim és a céljaim fontosabbak.És ha tényleg annyira komoly és sok célja van,akkor ezeknek él és nem köti le magát senki mellett.Előszőr építse fel a karrierjét ÖNERŐBŐL és ne hagyja hogy más segítsen neki,mert az gyávaság lenne.Egyedül küzdjön meg a céljaiért ne kelljen még neki pasi.

Énis így vagyok vele.Majd mikor már híres leszek akkor lesz valakim,de én nem szeretnék senkit.

2009. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg öreg vagy hozzá.A lányod lehetne majdnem.Neked csak család kéne egy normális nővel,aki képes szülni neked gyereket.mert most csak sztem az apai vágyaid éledtek fel.
2009. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de nem értitek? én nagyon szeretem ezt a lányt. mindenem oda adnám érte. állandóan csak rá gondolok. és nem feleségül ment, csak eljegyezték, nem a férje csak a vőlegénye volt. a szülei nem foglalkoznak vele, csak egy meggyötört lány aki valaki mellett szeretné boldognak érezni magát, és én azt szeretném, hogy én legyek az a valaki. vigyázni szeretnék rá mellette lenni amikor szüksége van rám. tudom ezt barátként is megtudom tenni, de az még se olyan. miért nincs itt egy normális válaszadó se...
2009. aug. 3. 18:54
 9/19 anonim ***** válasza:

Figy,a volt pasim 21 éves volt.én 15 éves.Úgyezt csinálta mint te.Én dobtam! én írtam az előző válaszokat is.

Én tudtam hogy soha nem lehetek boldog mellette mert nekem nem kell senki.Énis meggyötört vagyok képzeld.Mert vertek,árva vagyok,és kivagyok közösítve....

Nekem nem kell pasi,mert az csak hártáltat.Én művész akarok lenni és ez tesz boldoggá,és ha tényleg vágyai,álmai vannak akkor az teszi boldoggá nem egy 26 éves srác.

2009. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de neki az a vágya hogy legyen egy jó fizető állása, egy férje, 4 szép gyereke, és egy boldog családban élhessen, mindent megadhasson nekik, nem úgy mint neki, hogy midenben nélkülöznie kelljen. nekem ezt mondta.
2009. aug. 3. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!