Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsak meg egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés
z illető egy osztálytárs lány, akivel együtt vagyunk angol nyelven. Most lett vége egy többnapos osztálykirándulásnak, úgy éreztem, hogy mutatott irántam valamit. Megfogta a kezem, arcon puszilt, sokat beszélgettünk, mellém feküdt. Semmi konkrét utalást nem éreztem arra, hogy szeretne tőlem valamit a barátságon kívül, de mégis éreztem valamit:). A bonyodalom most kezdődik: 2 éve együtt van sajnos a barátjával,és semmi rosszat sem mondott róla, csak annyit, hogy nagyon féltékeny. Nagyon sok dolgot osztott meg velem, azt mondta, hogy ezeket még a barátnői sem tudják. Voltunk már 2-en sétálgatni, autókázni. Nagyon jól éreztük magunkat, a végén még puszit is adott. Nem tudom hogyan lehetne esélyem nála. Légyszi segítsetek!
2009. júl. 22. 22:20
 1/4 Voguelilias ***** válasza:

Ameddig van barátja addig maradj egy megbízható segítő társ számára akire bármikor számíthat ha szüksége van rád! És ha majd konkrétabb jeleket is mutat feléd akkor lépj és mond el neki az észrevételedet illetve hogy ő így gondolja-e ezt majd akkor beszéld meg vele. Ezek is elég jelek de mivel van barátja ezért inkább maradnék a barátja egyenlőre. Kitartást és remélem hogy sikerül egymásra találnotok!

Rami

2009. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mellette maradsz akkor nem fog szakítani a barátjával, mert és ott vagy neki amikor csak kell. Viszont ha beszélnél vele és megmondanád, hogy te többet érzel iránta, mint barátság, megmondanád neki, hogy talán jobb lenne, ha kicsit eltávolodnál tőle a barátja miatt, akkor ha szeret egy kis idő múlva meg fog keresni. Ez így van, amíg nem tudja, hogy milyen nélküled addig nem is fog változtatni, mert jól érzi magát két fiú mellett.
2009. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Voguelilias ***** válasza:

Nem értek egyet az előző válaszolóval. Mert a kérdezőre valószínűleg csak a barátja ként tekinti és nem mint a szerelmét. Ha olyanokat is elmond amit a barátnőinek nem és ráadásul a barátjáról nem mond olyat, hogy bármi gond is lenne a kapcsolatukkal ezért úgy gondolom egyenlőre nem is áll szándékában szakítani vele.

18/L

2009. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ahogyan én kiveszem belőle... úgynéz rád mint legjobb barátjára. és lehet hogyha véletlen szakítana a mostani barátjával akkor neked lenne legtöbb esélyed nála. de ha tényleg sokmindent megbeszéltek akkor kérdezz rá nyugodtan h " hogy gondolná hogy ha......" de ha jólmegvannak a barátjával akkor szerintem nemkéne őket szétszakítani mert lehet hogy befolyásolná a barátságotokat.
2009. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!