Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A sztori röviden.Ma este barátoméktól hazajövet,találkoztam barátnőm,legjobb barátnőjével(eléggé be volt rugva)

Mivel egy kihalt környéken ment egyedül,este,sötétbe ezért felajánlottam neki,hogy hazakísérem.Ez meg is történt,mikoris a kapuban megcsókolt.Én nem csókoltam vissza,megmondtam neki,hogy szeretem őt mint barátot de ennyi.

Namost,elmondjam barátnőmnek,hogy mi történt vagy sem?

A lány biztos nem tett volna ilyet,ha józan,ismerem tényleg jó barátom de ennyi.


2012. szept. 29. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki
2012. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki. Meg azt is hozzátenném, hogy nagyon be volt rúgva, egyébként biztos nem csinált volna ilyet. Csakhogy a barátnőre se legyen túl pipa.
2012. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
El ne mondd ember!!!!
2012. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 guc24 válasza:
Jó időben és jó helyen.fontos az időzítés
2012. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Látom megoszlanak a vélemények.

Amiről nem tud nem fáj neki ugye,azonban egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom.

Természetesen ha elmondom elfogom aztis,hogy erősen be volt piálva a lány,és józanon biztosan nem tenne ilyet

2012. szept. 29. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan elmondhatod neki. te nem tettél semmi rosszat, nem csókoltad vissza. a barátnőjét pedig védd meg,mondd h nagyon részeg volt és biztos nem tehet róla.
2012. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobb lenne a lelkiismeretem. Másrészről pedig én nem csinálnék ebből nagy ügyet, ha nekem mondaná a barátom. Nyilván fontos a jó időzítés, körítés, de ha úgy mondja el, mint ahogy te itt leírtad és nem egy veszekedés után, akkor biztos nem lennék rá pipa és értékelném az őszinteségét. Ha nem mondja el, és egyzser véletlenül kiderül, akkor az sokkal rosszabbul érintene engem.
2012. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki !
2012. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,holnap elmondom neki,illetve beszélek a barátnőjével is(nem haragszom a lányra,mindenkinek vannak rossz napjai főleg,hogy szerdán szakított a pasijával)
2012. szept. 29. 22:52
 10/12 anonim ***** válasza:
jaaa,így meg aztán érthető.jó ötlet vele is beszélni mielőtt elmondod, remélem a csajok között nem szül feszültséget.
2012. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!