Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom felpofozott?

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok a barátom 25 fél éve járunk együtt lakunk egy lakásba 1hete elmentem bulizni a barátnőimmel ezt ő is tudta és megcsókoltam egy pasit aztán szexeltünk tegnap reggel a pasim mondta hogy látta az egyik haverja hogy csókolóztam azzal a pasival szóval a pasim megkérdezte szexeltünk és megmondtam hogy igen erre a pasim felpofozott akkor nem mondtam semmit az ő lakásában lakunk nem szakított velem vagy ilyesmi de most mit tegyek?
2009. aug. 3. 14:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
92%
meg tudom érteni a pasi érzelmeit, máskor ne csald meg
2009. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
84%
Mit tegyél? Szerintem köszönd meg hogy ennyivel letudta és nem baszott ki az utcára, ahogy azt az ilyen nőkkel szokták
2009. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
64%

Még a pasid kért bocsánatot????

Nyomi kis papucs lehet...

Apámat az első felesége megcsalta fél év után.

Két hét kórháza lett belőle

Az én barátnőm csalna meg, nem úszná meg ennyivel

2009. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
77%
a Pofon valamennyire érthető...., de ha jól értem most a barátod nem szól egy szót se , nem dob ki.. csönd be van? ha igen akkor nagyon okosan hat a lelki ismeretedre.... más kép nem megy ha szeretted , nyalnod kell sokat. ha nem akkoasd meg valld be magadnak is , és ne álltasd magad...
2009. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
73%

kedves kérdező!


Rohadjál meg te!

2009. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
65%
A PASID JÓL TETTE, HA A BARÁTNŐM LENNÉL, NEM ÉLNÉL!
2009. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
66%

" egy lányt soha nem szabad megütni, semmilyen körülmények között"


Ugyan, miért nem? Mert ezt mondják a tv-ben?

2009. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem kell vkit agyonverni, de azért egy-két maflást igazán megérdemel ha már ilyeneket csinál.

Különben meg azt miért nem említik azok, akik ennyire odavannak "h jajj ne üss meg egy nőt sem" h SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE CSALD MEG A HAPSIDAT???? ezen az elven is ki lehet állni sztem,legalább annyira mint az ilyen nőcskék mellett!!

2009. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
74%

Már maga a kérdésed is a pofátlanság netovábbja!!!


Arról már nem is beszélve hogy rohadjon meg mindenki aki nem dicshimnuszokat zengett rólad, éa az alávaló tettedről?????? ROHADJ MEG TE! POFÁTLAN RIBANC!!!

"Jajj Jajj, megpofozott a pasim, mert megcsaltam.". Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad! Az biztos, ha velem csináltad volna, kitapostam volna belőled a harmadnapos szart is!


Ha az egyik fél megcsalja a másikat, akkor abba a kapcsolatba bele lehet szarni....

2009. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Kurrrvára de megérdemelted, és örülj hogy ennyivel megúsztad, én ki is basztalak volna a gecíbe
2009. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!