Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom felpofozott?

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok a barátom 25 fél éve járunk együtt lakunk egy lakásba 1hete elmentem bulizni a barátnőimmel ezt ő is tudta és megcsókoltam egy pasit aztán szexeltünk tegnap reggel a pasim mondta hogy látta az egyik haverja hogy csókolóztam azzal a pasival szóval a pasim megkérdezte szexeltünk és megmondtam hogy igen erre a pasim felpofozott akkor nem mondtam semmit az ő lakásában lakunk nem szakított velem vagy ilyesmi de most mit tegyek?
2009. aug. 3. 14:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Igaz, nem volt szép dolog, amit tettél, de akkor sem kellett volna szerintem felpofoznia a párodnak téged. Ez viszont tőle volt csúnya dolog. Egy nőt nem szabadna megütnie egy férfinak, még ilyen miatt sem. Akkor inkább veszekedjen veled, vagy küldjön el, vagy ne szóljon hozzád. De ha már ő bocsánatot kért tőled, akkor te is tedd ezt, és beszéljétek meg, hogy még egyszer nem lesz ilyen sem a részedről, sem az ő részéről. Csak így már nehéz lesz megbízni.

2009. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
71%

ez tuti kamu kérdés:

"LOL... mindenki lelett pontozva?...-"


hogy lehet hogy mindenkit lepontozol. ezért írtad ki a kérdést???

2009. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
45%
én nem türném a pasimnak,hogy megüssön!legközelebb meg jobban megver!vigyázz ezzel a fickóval akkor is ha ezt most megérdemelted!
2009. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
60%
szerintem sincs rá ok, hogy egy pasi megüssön egy csajt.De, azért amit te csináltál kicsit elgondolkotató, hogy mért vannak az ilyen agressziv állatok, általában egy férfiból a nő hozza ezt ki és pont az ilyen cselekedeteivel, sajnos. Szerintem ennek a kapcsolatnak már nem sok jövője lesz, mivel te megcsaltad, ezt ő nem tudja majd megbocsátani neked, ő pedig megütött téged, ezt pedig te nem biztos hogy meg tudod bocsátani. Ha engem megütne pakolnék és mennék, de én sose csalnám meg a barátomat, szóval ilyen miatt nem lenne balhé, más miatt meg nem tudna megütni, ismerem már annyira
2009. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%

már meg ne haragudj, de azok rohadjanak meg akik a véleményüket leírják?

sztem meg az ilyen ribik "rohadjanak meg", akik miatt a férfiak minden nőt egy kalap alá vesznek...és akik miatt idáig süllyedt a női tisztesség...

Ha már ilyen dolgot tettél, akkor legalább fogadnád el a kritikákat is...

2009. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen függetlenül a sztoritól, egy lányt soha nem szabad megütni, semmilyen körülmények között. Ijesztő, hogy itt mennyien írják, hogy elvernék a barátnőjüket, ha ilyet csinálna velük. Miattatok félnek a fiúktól a lányok! A megcsalás tényleg nem szép dolog, de kezet emelni egy lányra soha, soha, soha. Máshogy is le lehet zárni egy kapcsolatot.
2009. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon türelmes ember vagyok és a pasid helyében sem ütöttelek volna meg, De abszolút nem ítélem el emiatt. Bocs de azt tetted ami szerintem egy kapcsolatban a nő részéről a legnagyobb bűn és azt kaptad a ami a pasi részéről a legnagyobb, asszem egál.

Ja és ha egy ilyen bulin majd egyszer felcsinál valaki és mindjuk a barátod ezt nem tudja meg majd vele tartatod el a kölyköd?

Nem kell álszentnek lenni ezt megérdemelted!

2009. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan lány vagyok, de ha ekkora ribanc lennék, még én tartanám oda az arcom a pasimnak. Mekkora gáz, hogy még te vagy megsértve. Hogy te megb@szatod magad mással, az nem gond. De hogy kaptál érte egy fülest, az igen. Szerinted mit érdemelne egy ilyen riherongy? Jó, hogy nem a válladat veregette meg elismerésből.

De azért nem semmi, hogy még ő kért bocsánatot. Jókora papucs. Szóval hajrá, keféld végig még a várost, aztán minden el van intézve. Kurv@

2009. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%
Hát rohadj meg Te! Tanácsot kérsz, de azt nem írtad oda, hogy kizárólag pozitív hangvételüek lehetnek. Egyébként rosszul tette a pasid hogy megpofozott, én kib...talak volna egy szál semmiben az ajtón kívülre.
2009. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
85%
Megérdemelted! Én csak, azért nem pofoználak fel, mert belém van nevelve mélyen, hogy nőt nem ütök meg. Mind a ketten ott vagytok a szeren, de te sokkal jobban. Hogy mit tegyél? Imádkozz, hogy megbocsájtson, igaz én már páros lábbal rúgtalak volna ki.
2009. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!