Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan pasi, aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, aki minden héten más lánnyal jött össze, az most miért kezdett el játszani a neten és hagyott abba mindent?

Figyelt kérdés
Eddig szinte hetente más lányokkal jött össze, az utóbbi 3 hétben csak velem volt alkalmi kapcsolatban, úgy tűnt lehet h alkalmiból több is lehetne végre, arra most hosszú évei után mintha 360 fokot fordult volna és elkezdett játszani.
2012. szept. 27. 12:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Kijött a torchlight 2...
2012. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Ja még annyi, hogy természetesen megkérdeztem, és azt válaszolta , hogy most ehhez van kedve.

Amúgy 23/L a pasi meg 29/L

2012. szept. 27. 12:36
 3/33 anonim ***** válasza:
Mert ettől érzi jól magát.
2012. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Mert a Borderlands 2 majdnem mindenhol 9 pont felett lett értékelve:)
2012. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Veled volt legutóbb?! Mit csináltál vele, hogy mostantól inkább remete életet él, csak nőt ne lásson többé?


Remélem sosem ismerlek meg...

2012. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Mert éppen ehez van kedve istenemm sok eszed van :).....én is van hogy leülök oszt codozok,vagy vmi:D Mert éppen ahhoz van kedvem nem a sok anyaszomorítóhoz :D

ő csinálja jól úgy ahogy neki tetszik nem te fogod neki megmondani nyílván :D

2012. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

"pasi meg 29/L" ...:D


egyébként mindenkinek lehet kicsit befelefordulóabb időszaka, nekem is szokott, majd visszatér minden a régi kerékvágásba :D

2012. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Semmit nem tettem, 3 hétig tartott a viszonyunk, hetente 2-3x jöttünk össze. Abban reménykedtem, hogy ezt az életet abbahagyja és lehetünk egy pár.

Kedden is találkoztunk akkor is jó volt minden, erre tegnap mikor beszéltünk azt mondta, hogy most nem lesz ideje semmire mert játszik.

2012. szept. 27. 12:48
 9/33 A kérdező kommentje:
elírtam bocs 29/f-et akartam
2012. szept. 27. 12:49
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem az az igazán szabad ember aki azt csinál amit akar, ha nem az, aki nem csinálja azt amit nem akar!
2012. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!