Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlotok hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Majdnem két éve vagyunk együtt a párommal és úgy érzem kicsit eltávolodtunk egymástól és több a veszekedés is mióta ezt észrevettem lehet csak szerintem van így de mivel tudnám kicsit feldobni hogy ne menjen teljesen tönkre mert szeretem és ő is szeret de néha már annyira elfajulnak a dolgok hogy azon tanakodunk hogy szétköltözünk.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat és szívesen fogadok privátot is.


2012. szept. 27. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az én kapcsolatommal is pont ez van most és teljesen tanácstalan vagyok. Én feszült vagyok, mert vele sem lehet beszélni. Ha rákérdezek, mi a baj, akkor sunnyog, nem válaszol, nem őszinte. Kikerüli a kérdéseimet. Felvetettem, hogy menjünk el közösen wellnesshétvégézni, de azt is hárítja, mondván, hogy nincs ideje. Szóval én már nem tudok mit tenni, pedig szeretem. Lehet, hogy el kell őt engednem... Azért ha kitaláltál valami okosat, írj. Amúgy szerintem az egyetlen megoldás, ha nem passzív-aggresszív módon próbáljátok megoldani, hanem ráveszed, hogy beszéljen őszintén, akármit is érez.
2012. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!