Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit ajánlotok ami jobb mint a...

Mit ajánlotok ami jobb mint a Zen Diamond?

Figyelt kérdés

Ettől inkább szorongás jön rám mint jókedv és lazult állapot...

este lefekvés előtt nem rossz, de pl utcán szívva hihetetlen szar érzések jönnek rám tőle.

mindig azt hiszem h figyelnek, paranoiás leszek tőle... történt már h egy utcában sétáltam éjjel, 2 kocsi ott állt járó motorral és külföldi emberek beszélgettek én meg úgy be voltam fosva , főleg amikor két kocsival elindultak felém (mögöttem voltak) és mikor hozzám értek lelassítottak. Na mind1 a lényeg h ennek a cuccnak nem épp kellemes a hatása.


2012. szept. 13. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A zen diamon enyhe halucinogén. Te valószínűleg nem ilyesmit keresel, hanem valószínűleg inkább a fűhöz hasonlót. Ajánlom a 2spicy-t, ami valószínűleg ugyanaz, mint a spice volt, amit már nem árulnak. Persze azt tudnod kell, hogy az ilyenek, mint ahogy a zen is, csak füstőlőnek, a lakás dekorálására és illatosítására való ;)
2012. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi utánanézek.

..ja hát igen én is kizárólag csak arra használom.

2012. szept. 15. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!