Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz a történetemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz a történetemhez?

Figyelt kérdés

2 éve megismerkedtem egy hölggyel,sokat beszélgettünk ,egyre közelebb kerültünk egymáshoz ,még az elején kiderült,hogy kapcsolatban van .Nálam ez kizáró ok volt,hogy barátságnál több legyen közöttünk ,aztán egyre jobban megismertem egyre jobban beleszerettem,harcoltam az ellen ,hogy szeressem.

Mégis megtörtént ,teljesen egymásba szerettünk ,de egy őszintétlen kapcsolatra nem lehet alapozni ,teltek múltak a hónapok sokat voltunk együtt mindennap beszéltünk órákat tudtam vele beszélgetni.Volt,hogy nálam aludt akkor is jó volt vele.

Eltelt több mint egy év, az én érzéseim mélyültek az övéi sekélyesedtek (mondjuk ezt elfelejtette velem közölni) olyan jelek voltak,ha beszéltünk egyre többször mondta,hogy idegesítem, ha nem hallottam mit mond egyből a plafonon volt,hülye voltam,hogy nem vettem észre.Aztán sokadjára mondta,hogy idegesítem ,beszólogatott,hogy nem vagyok ilyen olyan ,persze csak pitiáner ügyekbe tudott belekötni.

Augusztus végén már tényleg kiakasztott ezekkel és jobbnak láttam ha nem beszélünk többet kértem ,hogy ne is hívjuk egymást, küldje vissza a SIM kártyámat (amivel ingyen beszéltünk) röviddel előtte elkezdett dolgozni egy sörözőben ahol megismerkedett egy pasival ,amikor "szakított" velem utána rá pár nappal le is feküdtek.

Elkezdett hívogatni megint,hogy nagyon rossz élménye volt így meg úgy,nem volt a csávó gyöngéd nem volt figyelmes ,felment a pumpám elküldtem az anyjába.Minek is idegesít ilyenekkel.Lehiggadtam ,közöltem vele ha már nem vagyunk együtt,gyűlölni nem fogom de nem érdekel mit csinál ,engem hagyjon ki belőle.

Ma megint felhívott,hogy terhes attól a pasitól ,ezért le kellett feküdnie a férjével is,hogy az ne fogjon gyanút.

El fogja vetetni a babát.

Tiszta hülye voltam amikor ennyire félreismertem őt és magamat is.Részemről a tanulságot levontam.


2012. szept. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A leányzó teljesen éretlen, gyerekes, következetlen. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2012. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Annyi a véleményem, hogy én éppen ezért nem ismerkedek olyannal akinek van pasija vagy épp nemrég szakított vele, hiba hiba hátán...
2012. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a hölgy nem érett még meg egy igazán komoly kapcsolatra. Szerintem így olvasva a történeted, jobb is, hogy a ti utatok külön vált, az írásodból számomra az derül ki, hogy te egy komoly, megfontolt férfi vagy. Hozzád hasonló társa van szükséged!

A másik pedig, legközelebb szerintem ne kezdj egy olyannal akinek társa van, mert képzeld bele abba magad, hogy megcsalja a barátját veled, de legközelebb az ilyen nő téged is megcsal majd valaki mással!

Próbálj meg túllépni rajta, tanultál a hibáidból, de majd legközelebb figyelmesebb leszel!:-)

2012. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!