Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem szerettem meg senkit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem szerettem meg senkit.22 eves vagyok es nem tudom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Jartam mar tobb pasival is sot evekig is megsem erzek senki irant semmit, nem hianyzott soha senki....Mi lehet a baj???? Sok fele pasit probaltam de egysem erdekelt (nem foltetlen sexre ertem )
2012. szept. 26. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja és 23/L
2012. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Diavolino44 ***** válasza:

Valoszinuleg tul nagyok az elvarasaid. S ahhoz kepest egy pasi sem tudja azt nyujtani amitol belole lesz a nagy O!

Mi a gond azt magadnak kell erezned... Egyszeruen nem hiszem el, hogy ha nem ereztel semmit sem irantuk akkor minek jottel veluk ossze, foleg 4 evig huzni egy pasi agyat, nem szep dolog. Neked inkabb a szexkapcsolatok valok, ha annak legalabb erzed szukseget.

2012. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is így vagyok, csak én már 25 éves vagyok.

Volt egy majdnem 5 éves kapcsolatom, ott talán szerelmes voltam az elején, de őt is mindig könnyen elengedtem.

Most egyedül vagyok, jól érzem magam így, néha pedig nem, akkor ismerkedek. Vágyok arra, hogy találjak valakit aki végre úgy igazán érdekel.

Én is arra jutottam, hogy egyszerűen még nem találkoztam az igazival, és mivel reális a gondolkodásom, nem kevertem össze soha a vágyat a szerelemmel, ezért is nem vagyok "szerelmes mindenkibe" :)

Én azért már sokszor félek, hogy kifutok az időből, de ami késik nem múlik :)

2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó neked, én meg fiúként vagyok olyan, aki folyton hiányol egy lányt és csak ma láttam egy tucatot, akik úgy megölelgettem, puszilgattam volna csak úgy, mert szeretgetős, érzelmes fiú vagyok. De jó már, akinek van párja!
2012. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!