Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem szerettem meg senkit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem szerettem meg senkit.22 eves vagyok es nem tudom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Jartam mar tobb pasival is sot evekig is megsem erzek senki irant semmit, nem hianyzott soha senki....Mi lehet a baj???? Sok fele pasit probaltam de egysem erdekelt (nem foltetlen sexre ertem )
2012. szept. 26. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok gyökér lenni, de mi van ha leszbikus vagy?
2012. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En 21 eves vagyok. Nalam meg az van, hogy nem tudom eldonteni, hogy mi az amit erzek. Az elejen rovid ideig azt erzem, hogy megbolondulok a fiuert, aztan azon kapom magam, hogy ha nem ir nem hianyzik, az sem ha nem talalkozunk es jol elvagyok nelkule.
2012. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem találkoztál olyannal aki igazán megfogna.Akinek a személyisége igazán megfog
2012. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

semmi baj, kérdező, és második. biztos nem találkoztatok még olyan férfivel aki igazán megfogna. nem is kell mindenkitől lázba jönni. elég lesz majd csak egyvalakitől. ha majd egyvalakiben úgy igazán megfog valami, az lesz az igazi! :) amúgy én mondhatni jóval idősebb vagyok nálatok, igazán szerelmes én is csak később lettem, úgy h már sírni tudtam az illető után.

első: leszbikusságtól sztem nem kell tartani. azt csak tudják már, kikhez vonzódnak. de más a vonzódás és más a szerelem! (bár írt ide régebben olyan lány is kérdést, aki fiúba szerelmes, de a lányokhoz vonzódik,szóval lehet minden, de talán nem ide tartozik most)

F

2012. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem!!! a lanyokat sem szeretem....Egyszeruen nem erzek semmit..Elolvasom a szerelmes idezeteket es azon gondolkodok ez mind hazugsag..??? eddig legalabbe gy valaki lehetett volna aki irant legalabb egy kis valamit erzek... 4evet jartam valakivel nem tudom miert eggyik naprol a masikra otthagytam es nem ereztem semmit...velem van a gond???
2012. szept. 26. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy órája még 24 éves voltál. Meséld el a titkodat.
2012. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja a baratnom =mel kozos :) mikor o ir mikor en...ennyi
2012. szept. 26. 14:47
 8/14 anonim ***** válasza:

ilyen emo lány lehetsz vagdosod magad tuti.:D

Egy nickről meg 25en írjatok :DDDD -.- .-. -.- .-.-

2012. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kepzeld nem az a fajta lany vagyok!!! vasalt frizura meg mindig magassarku...kb ennyi!!! es ha erdekel 50kg...meg valami?
2012. szept. 26. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdésedet olvastam el, a többi kommentet nem!


Hosszú egy picit a leírásom, de olvasd el, mert ugyanez volt velem is a gond, pontosan!!!

Volt több komoly kapcsolatom is, de pár hónap-max 1 év után mindenbe beleuntam és tényleg nekem se hiányzott soha egyik sem, amikor nem voltunk együtt pár napig-hétig.

Amikor véget ért a leghosszabb (majdnem 2 éves) kapcsolatom megkönnyebbültem, imádtam egyedül lenni, szabadnak.. de azért ismerkedtem. 2-3 hónap egyedüllét után már azért szerettem volna valakit magam mellé, de elhatároztam, hogy megvárom a nagy Őt! Sok sráccal ismerkedtem, találkoztam, randiztam. Mindenkiben volt valami hiba, nem hozott lázba egyik sem.. Akkor gondolkodtam úgy el, mint most te, hogy lehet hogy én képtelen vagyok a szerelemre? Nekem senki se elég jó? Egyedül fogom leélni az életem?! Szinte pánikba voltam.. de olyan kapcsolatot nem akartam, mint az előzőek, hogy csak igent mondtam és elvoltam velük, de nélkülük is..

Aztán egyszer bepipultam magamra és elhatároztam, hogy nem fogok senkit se keresni, majd rám talál a szerelem egyszer. Társkeresőkön is fent voltam, de ekkor letöröltem magam.

1-2 hétig ez ment is, de visszamentem egyik oldalra csak azért mert mondták, hogy megváltozott az oldal és csak arra voltam kíváncsi.. regisztráció után 15perccel már MSN-eztem egy sráccal, nagyon megvolt az összhang, pár kép és bemutatkozás illetve pár óra beszélgetés után egymásba szerettünk :D 1 hét múlva találkoztunk és akkor össze is jöttünk, azóta lassan 1,5 éve együtt vagyunk és minden a legnagyobb rendben van köztünk, imádjuk egymást! :))


Szóval erre is igaz; ha nem keresed megtalálod! :))


(bocsi, ha kicsit kesze-kusza, siettem a gépeléssel)

2012. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!