Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, de még sose szerettem ennyire senkit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik hétvégén néhány régi fiu ismeröseinkel logtunk. Az egyik nagyon rámnyomult,én világosan megmondtam neki van barátom. Egész uton nyomult nem birtam levakarni magamrol. Aztán elkezdtünk iszogatni,és a végén már az asztalra dölve aludtam, ö elkezdte puszilgatni az arcom és már nem volt eröm lekoptatni azt se tudtam mi folyik itt. Csak az járt a fejembe hogy szeretem a barátom. Mégis elcsattant egy csók még ha ez volt az utána lévö mondatom hogy "szeretem a pasim" - deh mégis megcsaltam:S. A gyerek csak anyit mondott nem baj nem baj

Én egyböl hazamentem deh nem merem a barátomnak elmondani mert félek hogy szakít velem


2010. ápr. 6. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy ez is megerőszakolásnak számít? 21F
2010. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
akaszd föl magad.
2010. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Szégyelld magad,te utolsó senkiházi...
2010. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ez mitől lenne megcsalás? attól hogy egy hü.lye pi.csa elkezd iszogatni és nemtudja hol a határ? talán megkéne tanluni...
2010. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hiába is te voltál a hibás valamennyire, sajnállak.

Mondd meg a barátodnak, őszintén. És azt is, hogy mennyire szereted stb stb.

2010. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A nemi erkölcs társadalmi termék, része az általános erkölcsi felfogásnak. Ez az erkölcsi alapfelfogás a férfi és a nő egymás közötti viszonyában a teljes egyenjogúságnak, a nemi élet maximális kényszermentességének álláspontján van. Az emberi viselkedés meghatározói között kétségtelenül kitüntetett szerepet játszanak az ösztönök, köztük a nemi ösztön is, de ettől függetlenül minden ép pszichikumú embernek rendelkeznie kell azzal a képességgel, hogy ösztön-megnyilvánulásait az értelem kontrollja alá helyezze. E bűncselekmények tehát a szexuális ösztön olyan — többnyire erőszakos vagy rendellenes — kiélésében nyilvánulnak meg, amelyekkel szemben a társadalom védelme a büntetőjogi szankciók alkalmazását is parancsolóan megköveteli.


A BTK szerint ez bizony bűncselekmény...

2010. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem épp monogámiára vagyunk teremtve. ez van.
2010. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amit a pasi csinált az tényleg bűncselekmény..Erőszakoskodott,olyan állapotodat használta ki,amikor nem tudsz rendesen védekezni,ellenállni..Ennyiből ha akart,meg is erőszakolhatott volna..Nagyon vigyázz az ilyenekkel..És mutasd meg a barátodnak ezt a kérdést,és beszélj vele őszintén,hogy nagyon szereted,nem csak a te hibád.!
2010. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ez egészbe az volt a legszarabb hogy legjobb barátnöm expasija volt és én is már vagy 6 éve ismerem
2010. ápr. 6. 14:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Ő is megfog csalni téged ráadásul önmagával!

2010. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!