Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, de még sose szerettem ennyire senkit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik hétvégén néhány régi fiu ismeröseinkel logtunk. Az egyik nagyon rámnyomult,én világosan megmondtam neki van barátom. Egész uton nyomult nem birtam levakarni magamrol. Aztán elkezdtünk iszogatni,és a végén már az asztalra dölve aludtam, ö elkezdte puszilgatni az arcom és már nem volt eröm lekoptatni azt se tudtam mi folyik itt. Csak az járt a fejembe hogy szeretem a barátom. Mégis elcsattant egy csók még ha ez volt az utána lévö mondatom hogy "szeretem a pasim" - deh mégis megcsaltam:S. A gyerek csak anyit mondott nem baj nem baj

Én egyböl hazamentem deh nem merem a barátomnak elmondani mert félek hogy szakít velem


2010. ápr. 6. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ejj nyugi, ez nem megcsalás, ha nem is tudtál ellenekzni, ha normális a pasid akkor megérti, bár biztos nem esne jol neki igysem

legfeljebb mutasd meg neki ezt a kérdést meg a válaszokat :)

Én mondjuk lehet nem mondanám meg, tekintve hogy tényleg csak rosszul esne neki, és abszolut nem a te hibád (kivéve, hogy legközelebb akkor igyál, ha ottvan ő is...), de ha bűntudatod van, akkor monnd el.

2010. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak csókolóztatok=nem csaltad meg. A férfiaknál (azaz nálunk :) ) más a megcsalás fogalma, szóval ha elmondod neki semmiképp se úgy kezdd hogy megcsaltad, hanem mondd el neki az igazat: Leitatott egy pasi és megcsókolt, viszont te nem engedted hogy több is történjen és leléptél, ennyi.
2010. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki mer kib*szottul lelkiismeret furdalásom lenne. Nálunk már egy szájrapuszi megcsalás, és mondta ha megcsalnám így akkor szakítana velem. Én ezzel tisztába vagyok énis voltam már így hogy nyomultak totál készvoltam fetrengtem,de mégis tudtam magamról,tudtam hogy mit csinálok és soha nem csalnám meg a barátomat.

Sok sikert,hogy ne szakítson!

2010. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha megmondod neki akk arra számits h visszaadja ha meg is bocsájt. de jól teszi!!!
2010. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én a helyedben biztos megmondanám a barátomnak,azt írtad nagyon szereted.Szerintem egy kapcsolatnak az alapja a kölcsönös bizalom,fordított helyzetben te is elvárnád szerintem,hogy megmondja az igazad.Az ilyen dolgok úgyis mindig kiderülnek előbb,vagy utóbb,de sokkal tisztább ha te mondod el neki,hogy mi történt.


Szerintem semmilyen tettet nem lehet az alkoholra fogni,saját felelősségből ittál.Ha tudtad,hogy nem tudnál ellenállni másnak akkor miért ittál?Nem akarlak megsérteni,ne értsd félre,nincs jogom mások fölött ítélkezni.Ez csak a véleményem.

2010. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,csak én nem ittam magam asztalon alvásig.Eleinte nagyon kivoltam bukva,de én is nagyon szeretem a barátom,és úgy vagyok vele hogy nem éri meg elmondani.Szenvedek én emiatt,hiába magyaráznám hogy semmit nem jelentett,várhatnám mikor csal meg bosszúból...idővel jobb lesz!
2010. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!