Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni, akiknek szinte csak a belső számít?

Figyelt kérdés
Unom már a sok felszínes csitrit, a kötekedők meg bannolva lesznek.

2012. szept. 26. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
rondarandi.hu
2012. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sehol
2012. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. De az alapján, ami ebből a két mondatból kiderült rólad, nem vagyok kíváncsi rád.
2012. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszer elmagyarázná valaki, mégis mit remélnek azok az emberek, akik "hol találok xy típusú lányokat/fiúkat" típusú kérdésekkel jönnek? Érdekelne milyen típusú válaszokra várnak? Valamiféle lelőhelyre számítotok, ahol ezek teremnek, mert kedvezőek az életfeltételek?


Ne haragudj kérdező, de itt csak kötekedőkre fogsz akadni, mert a kérdésre értelmes válasz nincs. Nyilván annyit már hallottál, hogy nem diszkóban, ennél többet nem tudok mondani. Ha a növényes példánál maradunk, akkor legyen a szarvasgomba: ritka, finom, k*rva értékes, sokat kell érte mászni és ásni és akkor sem biztos a siker.

2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes lesz beléd, nem fogja érdekelni, hogy mittomén eláll a füled vagy nagy az orrod meg ilyenek.. Úgy fog szeretni, ahogy vagy!
2012. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hat azert szerintem ritka az ilyen. Eloszor a kulsejebe szeretsz bele, utana meg talan a belsejebe.

Es azt mondjak, hogy hulyeseg az, hogy a szepseg relativ, de nem az. Bnommel mentunk az utcan, akiket o szepnek mondott, hat en azokra ra nem tudtam volna nezni.

2012. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Ha valaki szerelmes lesz beléd, nem fogja érdekelni, hogy mittomén eláll a füled vagy nagy az orrod meg ilyenek.. Úgy fog szeretni, ahogy vagy!"


Én meg sajnos azt veszem észre, a legtöbb kapcsolat manapság szinte csak külsőségekről szól. Igaz amit írtál, csak ilyen ember alig létezik, vagy ez az érzés szintén csak külsőségek miatt alakul ki.


"Hat azert szerintem ritka az ilyen. Eloszor a kulsejebe szeretsz bele, utana meg talan a belsejébe. "


Talán? Ezek szerint mindegy, milyen a személyisége valakinek, csak jól nézzen ki? Biztos akkor én vagyok rosszul összerakva, hogy unom ezt a sok műanyag embert meg színjátékkapcsolatot.

2012. szept. 26. 15:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az internet jött be. Itt ha nincs profilképed, akkor egy ideig nem tudnak megítélni a külsőd alapján. Persze azért nem szabad sokáig bujkálni, ha már valakivel beszélgetsz, de akkor már van némi előnyöd, ha nem azonnal a külsőből ítél.
2012. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jujj "bannoltál" mindenkit? :D


Itteneeeeem, most már tuti, hogy te kellesz nekem, mert nekem nem számít a külső, de egy ilyen nagyképű, pökhendi , buta pasi az álmom ;)

2012. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rondarandira miért nem regisztrálsz be?
2012. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!