Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja kirakni facebookra, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ez a világ legfontosabb dolga, nem is tekintem annak. Mikor összejöttünk mondta, hogy szerinte undorító, hogy mostantól akkor számít egy kapcsolat annak, ami, ha kipakolják facebookra, onnantól "hivatalos".

Nem szoktam ezen kattogni, de tegnap megint feljött a téma. Rákérdeztem miért nem szeretné, de semmi értelmes választ nem kaptam. Annyit mondott, hogy nem szeretné, nem kell mindenkinek tudnia róla stb.

Szokásom túlaggódni a dolgokat, de nekem ez mindig úgy tűnt, hogy azért nem rakják ki, mert az csökkentené az esélyeiket más lányoknál. Amúgy is sokszor van olyan érzésem, hogy csak szamár vagyok ló helyett ..


Ez a 2. komolyabb kapcsolatom, én 20 éves vagyok, ő 21.


2012. szept. 25. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is undorító ez a f*szbukos sz*rság.Én sosem teszem ki hogy kapcsolatban , mert nem érdekel hogy ki veri rá a nyálát.
2012. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallod szaaaaard már le. Ne legyél ilyen visszamaradott 15 éves csajszika, aki a fb-re veri a nyálát. Én se raktam ki, tudod aki fontos, annak szmeélyesen elmeséltem és itt a sztori vége. Akivel a főiskola 3 éve alatt 2 mondatot ha beszéltem, annak mi köze hozzá? Vagy olyan osztálytársaknak, akikkel már nem is beszélek? SEMMI. Nem kellenekek "lájkok"? se gratulálós kommentek se semmi ilyen szar. Tudod mi kellett nekem a legjobban? Legjobb barátnőim őszinte öröme. Nem a tetves közösséi oldalas nyáladzás.
2012. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha akarná úgy is el tudná rejteni az ismerősei, bárki elől, legalább őszinte! :)
2012. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia 4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel ő se akarja kiraki én kiszeretném rakni mert egy kicsit féltékeny vagyok hogy 100 lájkot kap egy képére. Nem lájkgyűjtős vagy idegen bejelölős tinirib**c... Csak a lájkolók 80%-a férfi. Nállatok Megoldódott??? Én 21f bnőm 19l
2016. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!