Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja kirakni facebookra, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ez a világ legfontosabb dolga, nem is tekintem annak. Mikor összejöttünk mondta, hogy szerinte undorító, hogy mostantól akkor számít egy kapcsolat annak, ami, ha kipakolják facebookra, onnantól "hivatalos".

Nem szoktam ezen kattogni, de tegnap megint feljött a téma. Rákérdeztem miért nem szeretné, de semmi értelmes választ nem kaptam. Annyit mondott, hogy nem szeretné, nem kell mindenkinek tudnia róla stb.

Szokásom túlaggódni a dolgokat, de nekem ez mindig úgy tűnt, hogy azért nem rakják ki, mert az csökkentené az esélyeiket más lányoknál. Amúgy is sokszor van olyan érzésem, hogy csak szamár vagyok ló helyett ..


Ez a 2. komolyabb kapcsolatom, én 20 éves vagyok, ő 21.


2012. szept. 25. 17:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mostantól=mostanában
2012. szept. 25. 17:35
 2/14 A kérdező kommentje:
a héten 3 hónapja, hogy együttvagyunk
2012. szept. 25. 17:38
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Helló!

Én egy nagy kaszanova vagyok. A facebookot épp ezért következésképpen leszarom!!!

Amúgy sem érdekel,de nem is szabad. Mert annyi csajjal kavarok,hogy ebből amúgy is csak bajom származna. Ha mindig ki kéne írni valamit. 3 csajt minimum hülyítek egyszerre.:D

Van fb.-m,de ezt a hülyeséget h kapcsolatban vagyok e sose írom ki,meg úgy összességében semmit se írok ki az üzenőfalra,meg máséra sem,semmit se lájkolok,max chatelésre használom,meg félévente egyszer felrakok egy képet magamról,aztán hadd lájkolja aki akarja.;):D:P

2012. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek vele... akivel olyan a viszonya, annak úgyis elmondja, hogy együtt vagytok és boldog, akivel meg nincs semmilyen viszonya, annak nem kell azt nézegetni facebookon, hogy ő kivel van együtt.
2012. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 menta34 ***** válasza:

Ha ez neked fontos, akkor kérd meg rá...


Már látom magam előtt a "leghülyébb kidobási indokok" kérdés bővülését: "mert nem tettem ki facebookra, hogy vele vagyok kapcsolatban" :)))

2012. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak örülnöd kéne neki! Ha kiteszi az összes kis ribanc őt keresné! Egy szingli fiúnak nehezebb csajt találni mint annak akinek már van, hülyén hangzik de igaz! Ha már van csajod az gondolják biztos jól dugsz stb és rögtön jönnek az ajánlkozó lányok.
2012. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3 előbb olvastam a válaszod egy hasonló kérdésben, kérlek ne csessz fel, utálom a pattogó hülyegyerkeket


#4 természetesen sokan tudják, közös a baráti társaságunk, volt már, hogy bejött hozzám suliba (ő is ide járt pár évvel ezelőtt), és egészen normálisan viselkedett.


#5 természetesen ezért nem dobnám ki, mert tudom, hogy szeret, csak ezt egyszerűen nem tudom hova tenni.


nem is bizonytalanodtam volna el, ha tegnap nincs ez a hülye magyarázkodás. eddig pont nem érdekel engem sem ..

2012. szept. 25. 17:52
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 ez tény és való, de az ő szemszögéből ez nem lehet ok. azért ennyire nem bonyolultak :)
2012. szept. 25. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

"#3 előbb olvastam a válaszod egy hasonló kérdésben, kérlek ne csessz fel, utálom a pattogó hülyegyerkeket "


Re:


Kedves kérdező!

Nem tudom,hol olvashattad a válaszom,meg h miből gondolod,h én voltam,de én a mai nap,eddig erre az egyetlen kérdésre válaszoltam. Jó régi lehetett az a válasz,amit tőlem olvastál!;)

Hát,hogy utálod a pattogó hülye gyerekeket?! Ki nem szrja le? Felőlem azt utálsz akit akarsz,nemtom,h jön ez most ide. O.o


Üdvözlettel: Kaszanova.

2012. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne nőnöd...
2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!