Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan sikerült rávenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült rávenni a párotokat (férfi), hogy gyermeket vállaljatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy eve lehettunk egyutt, mijor a baratom (akkor 20 eves volt), azt mondta, hogy ot nem zavarna, ha nem lehetne gyereke, mert egyaltalan nem szereti oket, es nem akar. En ekkor 16 voltam, mondtam neki, hogy ebbol akkor a kesobbiekben szakitas lesz, mert egyszeruen nem fer ossze a jovokepunk, de fiatalok vagyunk, miert ne elveznenk ki, hogy imadjuk egymast.

Most 3eve vagyunk egyutt, meg mindig nem aktualis a babatema, de rengeteget beszel arrol, hogy o hogyan szeretne nevelni a gyerekeinket...:)))

Szoval nalunk megoldodott magatol:) en meg hajlando vagyok addig varni, mig kesznek erzi magat ra, mert tudom, hogy ha szeretettel varja a kicsit, akkor o lesz a vilag legjobb apukaja:)

2012. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak Te még fiatal vagy, én meg már harmincöt is elmúltam:-( Nem mindegy, meddig toljuk ki az időt.
2012. szept. 24. 16:16
 13/16 anonim ***** válasza:
De azt még mindig nem mondtad, hogy mióta vagytok együtt...
2012. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg. Másfél éve vagyunk együtt.
2012. szept. 24. 20:19
 15/16 anonim ***** válasza:
néha szóba jött, hogy ennek vagy annak a gyereke mennyire aranyos. akkor mindig mondta, hogy a miénk szebb lesz. én néha mondtam, hogy remélem olyan kék szeme lesz majd a kicsinek, mint neki, szóval így itt ott beszéltünk baba dolgokról. Aztán egy nap mondtam neki, hogy szünetet tartok a gyógyszerszedésben, úgyhogy fel kéne húznia egy gumit. és erre ő mondta, hogy nem szeretne és, hogy nem azért mert kényelmetlen, hanem azért, mert ugy nehéz gyereket nemzeni. Azóta már 14 hónapos a kékszemű fiam. (25,L)
2012. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de sok férfi vonakodik a gyerekvállalástól. Általában a nőkben érik meg először a gondolata és ha szerencséjük van, a férfi sem ellenkezik. Ismerek pár nőt rajtam kívül ahol még a férfi nem akar ( házasság után sem.)
2012. szept. 25. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!