Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan vegyem amit mondott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vegyem amit mondott? És tényleg ilyen érzelemmentes lehet ez a lány? Vagy túljátssza?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válasza érdekel, akik kezdetek hasonló karibelü lánnyal, aztán kellemeset csalódtak. Van egy lány a baráti társaságomban, vagyis inkább úgy mondanám az egyik barátnőm (nem úgy) legjobb barátja és mostanában nagyon felkeltette az érdeklődésemet, szívesen megismerném. Csak sehogy sem sikerül. Beszélgetni kezdek vele, nagyon rideg, humorérzéke az van, de kérdezgettem például a párkapcsolatokról és azt mondta, neki nem kell senki, jól elvan egyedül már 3 éve szingli, de azelőtt is csak egy rövid kapcsolata volt 1 sráccal. Nem az a szerelmes, érzelgős típus, legalább is nem látatja magát olyannak. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek próbálkozzak? Bár nagyon elzárkózik a dologtól, hogy párkapcsolat, de szeretném ha adna egy esélyt legalább. Az ilyen lányoknál volt sikere valakinek közületek? Illetve vajon komolyan gondolja , hogy nem szeretne ismerkedni, vagy csak direkt teszi magát, igazából meg magányos? Vágynak az ilyen lányok kapcsolatra, attól hogy azt mondják, nem keresnek senkit? Én nem tudom elhinni, hogy ennyire nem szeretne egy pasit aki imádja. Kérlek, adjatok tanácsot, hogy hogyan ismerkedjek egy ilyen lánnyal?
2012. szept. 24. 03:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és én 19/F, ő 18/L
2012. szept. 24. 03:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok és ha valaki nem kelti fel elsőre az érdeklődésemet annak tök felesleges próbálkoznia. Én is nagyon jól elvagyok egyedül, csak akkor mennék bele egy kapcsolatba, ha tényleg úgy gondolnám, hogy megéri. Most beleképzeltem magam a lány helyébe, szerintem ha adnék is neked egy esélyt, akkor is csak nyűg lennél, maximum 1-2 hétig bírnám.
2012. szept. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen ismerősöm is van. Összegezve: ezek a lányok sokat sérültek az előző kapcsolataikban/családi dolgok miatt stb., ezért az elzárkózás. Tudnának nyitni, képesek rá, de nem akarnak, nehogy újra fájjon.

Nehéz eset.

Szerintem eleinte beszélgessetek olyan dolgokról, amik nem feszélyezik, csináljatok olyan dolgokat, amiket ő amúgy is szívesen csinál, és mellesleg ismerkedjetek sokat. Ha úgy érzed, teljes mértékben elfogadott, megbízik benned, próbáld meg a témára terelni a szót.

2012. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
megmondta világosan, hogy nem akar kapcsolatot.mit nem értesz ezen?
2012. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem értettem soha, hogyan lehet magára a párkapcsolatra vágyni, akárkivel. Nekem eszembe sem jut, amíg nincs konkrét jelöltem, akibe beleszerettem.
2012. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ő még 18 és 3 éve szingli, akkor nem hiszem, hogy annyira tapasztalt lenne a kapcsolatok terén. Nagyon sok félénkebb lány van, aki csak lebeszéli magát egy kapcsolatról, mert nem tudja mibe vág bele úgymond, nem elég érett hozzá. De lehet, hogy tényleg nem tetszel neki :(. Ez esetben ne is hozd fel a témát szerintem. Légy türelmes, próbálj finoman közelebb kerülni hozzá, közös programok, stb. A barátommal most vagyunk együtt 2 éve és a mi kapcsolatunk is barátsággal kezdődött. Én is féltem eleinte a komolyabb ismerkedéstől, mert nekem ő osztálytársam is volt és aggódtam emiatt (ha még sem jönne össze elvesztek egy igazi barátot), de belevágtunk és még mindig szeretjük egymást:)
2013. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!