Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt más lány is akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más lány is akinek a barátja többet tölt a tükör előtt mint ő?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném nem mondanám magam igénytelennek, de a barátomról feltűnt, h rengeteget cicomázza magát.

Hajmosás, hetente 2-szer, utána hajvasalás, zselé, wax, lakk... ezzel még nem lenne gond mert nagyon tetszik szép a haja.

De pl több kozmetikai szere van mint nekem, arckrémek bőrradír stb ami durva volt az az arcpakolás :)

ezenkívül egy csomót költ ruhára, stb


A barátnőm szerint ez elég gyakori és sok ilyen pasi van, és ne legyek "ódivatú"...


2012. szept. 23. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom is több időt tölt tükör előtt, de csak mert gyökkettővel készül el. :D

Míg én lefürdök, szőrtelenítek, hajat mosok, szárítok-belövök-kenceficézek, sminkelek, öltözködök, pakolászok, addig ő megmossa a fogát, borotválkozik és kitalálja melyik nadrágját fogja felvenni. És általában rá kell várni. :D


Amúgy a kérdésben foglalt, hasonló srácismerősöm is volt, de az nem a barátom. De csak ő, sok ilyen srácot nem ismerek.

2012. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond,de több mint valószínű hogy egy nagyobb farokért úgy lebukna mint búvár kund a hajó alá :).

"De pl több kozmetikai szere van mint nekem".Az hogy valaki ad magára vagy egy kisminkelt fartúró az megint két dolog :DDDDDDD.

2012. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is kicsit gáz utolsó


nekem már a hajvasalás is kicsit húzós,nem szeretem

a vasalt hajú srácokat,de megbékélek velük

na de hajlakk,arckrém,arcpakolás...kicsit erős

lehet hogy egy löket hiányozna neki,és tényleg bemelegedne

2012. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"megmossa a fogát, borotválkozik és kitalálja melyik nadrágját fogja felvenni."


na ha egy pasi ezzel tölt ennyi időt,ez még a természetes kateg

de amit leírtál kérdező

volt ilyen ismerősöm,neki is volt barátnője,de talált egy pasit,aki olyan volt ezen a téren mint ő,és most együtt élnek

nem gáz,de nem értem hogy az elején ezt miért nem tudják

nem merik felvállalni maguk előtt se?

2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek egy divatbuza homárt választottál?
2012. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!