Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a ciki helyzetben?

Figyelt kérdés
Lett egy új lány osztálytársam és elkezdtem csapni neki a szelet.Minden ment simán, de ma elmondtam neki,hogy mi a pálya de ő bunkó módon mondta hogy kopjak le, idegesíti,hogy megyek utánna mint egy kutya és hogy gyakran ráírok facebook-on a házi miatt.Magyarul kiderült,hogy egy szörnyeteg(érdekes módon rendesnek tűnt eddig!). A bökkenő az,hogy osztálytársak vagyunk így nap-mint nap látni fogom
2012. szept. 21. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sz*rd le a g*ecibe! legalább megtudtad milyen csaj és nem akkor tudtad meg amikor már jártok! :)
2012. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem igazán tudsz tenni semmi. Ne írj rá, meg vegyél vissza, de találkozni akkor is fogsz vele.

2012. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Semmit. Nyeld le a békát. Úgyis jó ha megtanulsz békát lenyelni,később hasznos lesz.


Egyébként ne vedd magadra, de lehet tényleg idegesítette hogy folytán ráirkálsz, egyébként is baromi átlátszó hogy "JAAAJ nahhááát ma is elfelejtettem leírni mi a házi, légyszi írd már meg" már ha nem sík hülye a lány, de akkor nem is így alakult volna. Akkor már elmondhatod neki simán mit gondolsz, vagy akármi más téma, ha az nem megy akkor meg úgyis mind1.

2012. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Te kis Hü lye.

Ha nem kellesz valakinek az már bunkó?

Mi a fr ancnak bökögeted a fészen, ha Ő nem akarja. Miért nem hagyod békén? Miért zaklatod? Miért vagy az osztálytársa? Miért vagy egyáltalán? Miért nem vagy férfi, aki tud a csajokkal bánni és egyáltalán kommunikálni? Ha kutya vagy miért nem az ólban élsz? És sorolhatnám tovább a kérdéseimet. Fel vagyok háborodva, hogy ha valaki nem akar veled kapcsolatot miért nem hagyod békén?

2012. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Te kis Hü lye.

Ha nem kellesz valakinek az már bunkó?

Mi a fr ancnak bökögeted a fészen, ha Ő nem akarja. Miért nem hagyod békén? Miért zaklatod? Miért vagy az osztálytársa? Miért vagy egyáltalán? Miért nem vagy férfi, aki tud a csajokkal bánni és egyáltalán kommunikálni? Ha kutya vagy miért nem az ólban élsz? És sorolhatnám tovább a kérdéseimet. Fel vagyok háborodva, hogy ha valaki nem akar veled kapcsolatot miért nem hagyod békén?"

Már megbocsáss te hülye f.sz, de eddig kedves volt velem mikor ráírtam és oda mentem hozzá az osztályba. Honnan a f.szból kellett volna tudnom hogy mit gondolt? A külsején nem látszott, talán gondolatolvasónak kellene lennem te h.gyagyú p.cs?

2012. szept. 21. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Balázs. Nem csalódtam olyan vagy mint amilyennek képzeltelek. Úgy is viselkedsz a lányokkal. Amit priviben írtál nem stimmel, mert lány vagyok. Amit nekem írtál egyértelmű számomra, hogy Te vagy.
2012. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL! Utolsó te az a lány vagy akiről a kérdező beszél?
2012. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat eld tovabb az eleted.
2012. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!