Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megérdemel engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemel engem? Adjak még esélyt neki?

Figyelt kérdés

szóval van egy barátnőm, már 4 hónapja együtt vagyunk, és hát mindig csak hisztizik minden mindig megsértődik csak, és az előző pasiját meg nem tudja elfelejteni, és ezt a tudtomra is adja, most elment egy 4 napos osztály kirándulásra, és a négy napon keresztül folyamatosan egy másik gyerekkel lógott amikor csak bírt, ölelgették egymást, puszit adtak egymásnak meg stb. és állandóan együtt lógtak, ő valamelyik nap fél óráig esküdözött nekem h ő egy fiúra sem fog ránézni... meg stb. mert annyira szeret engem...

hát most kiderült hogy mégsem szeret annyira, és az a gyerek valahol messze lakik innen, ha ebben a városban lakna tuti lecserélt volna engem már arra a kölökre, és már nagyon sok esélyt adtam neki, és én már nem nagyon akarok ezek után esélyt adni neki, ti hogy gondoljátok??

ameddig ő egyfolytában egy másik gyerekkel lógott, addig közben én verekedtem egy kisegítőssel miatta.... mert a kisegítősnek tetszik az a csaj, és hát azzal a csajjal én járok, vagyis csak jártam, mert már kidobtam, de ő még járni akarna velem szóval ha mondanám hogy adok egy esélyt még akkor vissza jönne hozzám, de szerintetek jól döntöttem hogy kidobtam?? szerintem nem érdemel meg engem, sokkal jobbat érdemlek! 14/f


2012. szept. 21. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

bah az első 3 sort olvastam el amikor megláttam a "14/f"

hagyd a fenébe

2012. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ne adj neki több esélyt, ennek így semmi értelme. Ha őt puszilgatja, akkor járjon vele.
2012. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a csajt. Ha nem vagy boldog vele akkor meg minek erőltetni az egészet?
2012. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na látod ezért nem kell fiatalon barátnő/barát
2012. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én az elején még nem is akartam ezt a kapcsolatot...

csak mégis egyszer csak beadtam a derekamat és belé szerettem pár hónap után, de hát most már teljesen kiábrándultam belőle, nem tudnám már közel annyira sem szeretni, most meg azzal jön hogy ő vele már sosem fog találkozni, meg hogy ő nem érdekli őt, meg ilyenek

2012. szept. 21. 14:31
 6/9 Ditta323 ***** válasza:
Hagyd a fenébe a csajt. Fiatal vagy még, és még meg nem találod az igazit addig lesz még pár kapcsolatod.
2012. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lesz majd jobb lány.

20/F

2012. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig sem érdemelt meg! Adhatsz neki esélyt, de semmire nem mégy vele, ugyanugy fog màs pasikkal kavarni, én a helyedben nem venném vissza! Fiatal sràc vagy még, fogsz talàlni sokkalta jobbat! Ez egy jo tapasztalat:)
2012. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!