Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megérdemel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemel egy esélyt? (többi lent )

Figyelt kérdés

Hm nehéz eset vagyok, van pár szabályom amiket nem szegek meg pasik terén, és párkapcsolatok terén sem...

De van egy aranyos, rendes fiú aki annyira kitartó, és szerethető(mindig azt mondja egy esélyt adjak neki, és az elég, mert úgyse bénázza el...)

De pont a magam védelmében állítottam ezeket a szabályokat amiket ő több szempontból is súrol....

Most külföldön van nagyon sokat beszélünk, már lassan annyit mint egy távkapcsolatban lévő pár,de én csak jó barátomnak tartom őt, hiányzik ha nem tudunk beszélni...

most nyáron volt egy elég zűrös és, nagyon rossz kapcsolatom...., amibe elég gyorsan ugrottam bele( de ott volt szikra az elejétől fogva)

Azon gondolkoztam mi legyen, lehet ,hogy tényleg igaza van egy próbát megérne, már lassan 2 éve vagyunk ebbe az állapotba(én akkor az elején kijelentettem, hogy nem és megmondtam,hogy a szabályaimat nem szegem meg egy pasi miatt se,meg stb-t...)

Kitartott mellettem amikor útsó exem miatt sírtam mert zsarolt vagy csinálta a húzásait....

Amikor szakítottam vele, vigasztalt mert akkor még rosszabb húzásai voltak az exemnek , amiket nem bírtam elviselni ..

Átsegített mindenen, és akkor írta , hogy tudja , hogy én megmondtam , hogy nem akarok tőle semmit de ő akkor is vár rám , és szeretne velem legalább barátként megmaradni, ne legyen az , hogy kizárom őt( tudtam, hogy még mindig szeret, és úgy gondoltam, hogy kihasználom őt ezért kizártam az életemből a szakítás után)...

Utána megkérdezte nem-e változott a döntésem....

Én erre azt mondtam megbeszéljük ha haza jön, nah lassan közeleg a dátum, és nem jutottam semmilyen döntésre...

Hajlok arra , hogy egy esélyt megér, és nem akarom , hogy az legyen, hogy megint bántom őt, amikor ő mindig segített, mellettem állt....

vélemények?

szerintetek helyes lenne egy esélyt adni a dolognak?

ha jobban bele éli magát jobban megbántani?

vagy mondjam meg, kész hogy csak barátok leszünk, mindig amit ő is tud, de ha kell akkor inkább az se és felejtsen el...

19L


2011. nov. 25. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem erzel iranta semmit mint baratsag akkor ne menj bele.Ha nincs meg az a "szikra" akkor felesleges.es banto dolog valakivel azert össze jönni hogy ne bantsad meg!legyel vele öszinte!es majd talal egy olyan lanyt aki valoban szereti.
2011. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neki elég, hogy nem vagy bele szerelmes, de együtt vagy vele, és neked elég, hogy csak barátként szereted és nem vagy bele szerelmes, akkor miért ne élhetnétek együtt? A szeretet megvan közöttetek. Persze ne menj hozzá férjhez, mert lehet, hogy egyszer bekopogtat az igazi. De az is lehet, hogy nem.
2011. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha beéri a barátsággal, az az ő dolga. Mindenki maga tudja a legjobban, mi a jó neki, ne akarj helyette dönteni.
2011. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy szereted vagy többet szeretnél tőle ennél a barátságnál, akkor természetesen menj bele. Lehet aztán ti lesztek a legszebb pár és a végén szerelmes leszel és happy and.. De nem biztos, hogy érdemes felrúgni vele ezt a nagy barátságot.:)
2011. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!