Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem gondolnatok semmi rosszra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondolnatok semmi rosszra?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének néztek majd.

Szoval tegnap kaptam a baratomtol egy nagyon szép ezüst gyürüt,be is volt csomagolva,mint amikor az ékszerésznél vásárolunk valamit,természetessen nagyon örültem neki,de amikor haza értem észre vettem,hogy a gyürü egyik oldala meg van karcolva,es le van kopva.Es azt sem értem,hogy volt a baratomnak ennyi pénze,hiszen mindig arra panaszkodik,hogy nincs pénze,de ez nem is fontos.Csak furi,h meg van kopva a gyürü,és ez nem az első eset,mert máskor is kaptam tölle gyürüt es az is le volt kopva


2012. szept. 21. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
bizsu és használt. De nem mindegy?? Örülj h kaptál. Csak szegény próbálta úgy odaadni h ne tudd h ennyire csóró h használt bizsut tud csak venni
2012. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Aranyos:))) Csak meg akart lepni, ne aggodj!:) Az semmit nem jelent ha hasznàlt! A mi eljegyzési gyürünk is hasznàlt, erre futotta, de kit érdekel? Az érzelmek nem koptak el, ugyanugy szeretjük egymàst attol:)))
2012. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az ajándékozandó használt ékszert, ha a egy mód lenne rá, akkor azért egy ékszerésszel rendbe tetetném, vagy minimum fogkrémmel kipolíroznám otthon az ezüstöt, hogy ne legyen már feltűnő annyira.
2012. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat lehet, hogy hasznalt, mondjuk az durva lenne, ha az exenek vett ajandekot te kapod meg.
2012. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy lehet használt h az exé volt.
2012. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja,mi van,ha családi ereklye? Nekünk is vannak olyanok,gyűrű mondjuk nincs de pár generációs ezüst zsebóra az van.
2012. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi van ha egyszerűen zállogházból vette?
2012. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hat nekem azt mondta h ékszerésznél vette es h draga volt,ezert furi h meg van karcolva ,meg a doboz amiben kaptam meg volt kopva ,meg latszik h nem uj.d kitudja lehet ekszeresznel aruljak igy.nem is az a lényeg hanem h mert hazudik ha esetleg hazudott:\
2012. szept. 21. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán azért nem mondta el h nem vadi új mert cikinek tartotta. V csak simán tudta h felszines vagy és nem az számít h kitől hanem h mit kapsz. Örülj h egyáltalán eszébe jutottál és vett neked valamit. Én tudod mit kaptam legutóbb a páromtól? Egy energiaitalt és örültem neki mert eszébe jutottam és azért vette.
2012. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!